PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750422}

LBJ

6,1 1 080
ocen
6,1 10 1 1080
LBJ
powrót do forum filmu LBJ

https://naekranie.pl/aktualnosci/woody-harrelson-36-prezydentem-usa-zwiastun-fil mu-lbj-2133488

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Już jest, lecz chyba niezbyt warto oglądać, bo coś te oceny słabiutkie jakieś...

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

A Ty już widziałaś?

ZSGifMan

Hmm. Faktycznie, oceny lekko zaskakują. Nie widziałam, ale jak tylko dopadnę, zamierzam sprawdzić. Dla Wódzia to zrobię ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Widziałem i... taki sobie.
Przegadany, po macoszemu potraktowali jakoś JFK, tak wiem: nie on był w centrum uwagi, ale jakoś słabo i tak.
Aktorstwo bardzo dobre i świetnie wypadają, ale co z tego jak nie zaciekawili widza jakimiś "kruczkami"...

Ogólnie chyba tylko dla miłośników historii polityki (i to w wydaniu USA), bo każdy inny widz, to już tak sobie.

ZSGifMan

To mam dylemat. Czuje, że nie rzucę się na niego w pierwszej kolejności ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

No raczej nie...

ZSGifMan

Coż, rynkiem filmowym rządzi konkurencja, zatem, niech wygrają lepsi ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

:)
Pojęcie 'lepszy' jest złudne i chyba bardziej trafne byłoby 'popularniejsi' ;)
bo patrząc na to co nam serwuję wcale nie jest to lepsze, czy w ogóle 'dobre'...
No chyba, że rozpatrywać temat tylko w kategoriach własnej osoby, to wtedy faktycznie lepszy dla nas.

ZSGifMan

Obawiam się, ze na końcu tej wyliczanki, zostaje zawsze opcja "dla nas" ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Też się tak obawiam, dokładnie o to samo :)

ZSGifMan

Ha, ha, ha. Zawsze wszystko zaczyna się i kończy na jednostce, taka kolej rzeczy ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

:)
Szkoda tylko, że nie wszystkie 'jednostki' mają tego świadomość i znakomita większość reprezentuje swoją postawą mentalność stada...

ZSGifMan

Daję Ci słowo, z moja duszą anarchistki, zawsze anty:trendowej i modowej, ja się do stada nie zapiszę ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Ależ wierzę, wierzę na słowo harcerki ;) bo sam jestem "wyrzutkiem" tej społeczności i często z nią na bakier.
Czasem (często;) dla własnej wygody udaję, że jestem w stadzie, zwyczajnie się nie wychylam, lecz za chwilę jak się zapomnę, to się okazuje, że już mam na głowie moralizatorów i nauczycieli, bo: "nikt tak nie robi jak ty"...
:)
Takie życie.

ZSGifMan

....i ja. Zatem, mamy duet ;) Az mi się chce pojechać tytułem utworu Sex Pistols, z anarchia w tytule, ale to portal filmowy, więc z szacunku do materii, powstrzymam się ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Pasuje. Lubiłem kiedyś to słuchać i słuchałem (tak ze 30 lat temu), czasem mi się jeszcze przypomni...

ZSGifMan

Punk należy-wg mnie-do tej wąskiej grupy zjawisk, którym i czas i wiek mogą skoczyć ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

Choć byli i tacy, którzy po latach przyznali mi rację, że nie warto np. podążać za modą, trendami, silić się na kogoś kim się nie jest, robić pokazówki dla innych itd.
Niewielu, ale byli, jednak...

ZSGifMan

Bierzemy ich do bandy! ;)

ocenił(a) film na 4
pogodno_2

OK.
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones