PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758970}

LEGO DC Comics Super Heroes: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie

Lego DC Comics Super Heroes: Justice League - Cosmic Clash
6,0 402
oceny
6,0 10 1 402
LEGO DC Comics Super Heroes: Liga Sprawiedliwości Kosmiczne starcie
powrót do forum filmu LEGO DC Comics Super Heroes: Liga Sprawiedliwości - Kosmiczne starcie

FilmWebie kochany,

ocenił(a) film na 6

dlaczego nie mogę wystawić oceny, skoro już widziałem. Rozumiem, premiera premierą, ale dajcie mi ocenić, no!

chris3z8

Jest już na torrentach pewnie wielu obejrzało i chcemy ocenić ale FilmWeb śpi :-)

ocenił(a) film na 6
simonetti

Dokładnie tak. Dobrze się bawiłeś/aś?

chris3z8

Generalnie lubię tę tematykę i staram się oglądać wszystko co jest z tego uniwersum.

ocenił(a) film na 6
simonetti

Mam dokładnie to samo. Z serii Lego: Kosmiczne starcie wyszło najlepiej. Seria idzie w dobrym kierunku.

ocenił(a) film na 6
chris3z8

Dołączam sie! ;( dajcie mi ocenić bububuuuu... dziś obejrzałam, łapcie w góre i spychamy "Film czeka na premeiere"!

ocenił(a) film na 6
Sellesa

No czekamy. Mogliby ,,odkodować'' ocenianie jako znak przed premierą :P

ocenił(a) film na 6
chris3z8

A zeby było śmieszniej PLDUB, a nie jakies napisy ;p

ocenił(a) film na 6
Sellesa

He, dokładnie.

chris3z8

Teraz można ocenić. Film jest dobry ale mam 3 zastrzeżenia:
-Czemu Marsjanin nie jest już dowódcą Ligi? Przecież w Legionie zakłady stał się nim.
-Gdzie się podziała Bat-Rodzina? Mogliby o niej wspomniwć ostatni raz pojawiła się w Batman i Liga Sprawiedliwości.
-Gdzie się podział Guy Gardner?

ocenił(a) film na 6
LordVader345

Z tym Marsjaninem to nie wiem jak jest. Ważny dla załogi, ale wydaje mi się, że na ,,kapitana'' częściej wyznaczali Batmana (bo to doskonały strateg).

Bat-rodzina jest zbędna, z punktu widzenia Ligi Sprawiedliwych, która ma o wiele więcej do zaoferowania, ma ciekawszych superbohaterów (drugoplanowych, często nie wykorzystanych w animacji, jak Wydłużony człowiek, a szkoda).

Z Guy'em też nie nie wiem jak jest.

chris3z8

Tyle że Batrodzina też nie jest wykorzystywana za bardzo... Wątpie,żeby fan Dc znał Red Robina albo Red Hooda...

ocenił(a) film na 6
LordVader345

Fan DC zna, nie znają Ci, którzy są udawanymi fanami, co przeczytali dwa komiksy z Batmanem i myślą, że wszystko wiedzą. Może i znają Wonderwoman, Zieloną Latarnię czy Zieloną Strzałę, ale jak zapytasz o Hawkinga, Starfire albo Blue Beetle - to już wychodzą niedostatki z wiedzy. Przede wszystkim DC to coś więcej niż Bat i jego rodzina. To całe pokłady świetnych postaci, których nie oglądamy :(

chris3z8

No właśnie. Czy ktoś zna Heat Wawa albo czy ktoś zna wroga batmana cktórą jego bronią jest ketchup i musztarda? Chyba nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones