PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486121}
5,6 879
ocen
5,6 10 1 879
La Herencia Valdemar
powrót do forum filmu La Herencia Valdemar

Nie jest to film dla "koneserów" horroru spod znaku Piły, czy innego wesołego członków ucinania. Nie zrozumcie mnie źle - film nie jest arcydziełem, jest ledwie niezły, a główną jego zaletą jest spotkanie z kultowymi w niektórych kręgach postaciami, problem w tym, że aby je rozpoznać trzeba mieć trochę pojęcia trzeba znać kanon literatury grozy.

ocenił(a) film na 10
2rock2

Zgadzam się, to film raczej dla ludzi którzy mają wiedzę na temat twórczości Lovecraft'a

ocenił(a) film na 6
Villamote

i to mi wystarczy.... dziekuje... zasysam... ;)

Villamote

Nie potrzeba mieć wiedzy na temat twórczości aby oglądać adaptację Lovecraft`a

ocenił(a) film na 10
zakielek

Nie potrzeba miec wiedzy by ogladac ale wypadalo by ja miec by zrozumiec. Jak widac po opini wielu ludzi 'film nie ma sensu, ladu ani skladu' owa wiedza by sie im przydala!

ocenił(a) film na 5
2rock2

Akurat Crowley to jedna z najbardziej barwnych postaci w historii religii:):) Jego zycie i osoba jest swietnym materiałem na osobny film

ocenił(a) film na 10
2rock2

Zgadzam sie!! W dzisiejszych czasach ludzie uwazaja, ze 'horror' to po prostu straszny film :D Mamy tak wiele rodzajow horrorow a tak mala wiedze na ten temat, Spotkalam sie nie raz z opinia ze jest to 'bajeczka' ale chwila przeciez tematylka jest miedzy innymi 'Cthulhu' -----> POSTAC FIKCYJNA.. To tak jak ogladanie filmow Gore z pretensja ze sa obrzydliwe i niesmaczne
:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones