PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486121}
5,6 878
ocen
5,6 10 1 878
La Herencia Valdemar
powrót do forum filmu La Herencia Valdemar

To że ktoś w Hiszpanii stworzył film Rec nie oznacza że każdy film z tego kraju będzie jego kopią. To nie jest horror. Jeżeli ktoś patrzy na film przez pryzmat tego jak został zakwalifikowany, zaszufladkowany to się zawiedzie. Jakbym nazwał np Zieloną Milę komedią to każdy zaraz by się oburzył i przez to film miałby o wiele niższą notę niż ma. A czy to że ktoś go tak określił zmienia to jakim jest dziełem? Z tego co rozumiem to jest wstęp do filmów które będziemy mieli okazję oglądać w niedługiej przyszłości. Pojawia się wiele pytań i jako widz jestem bardzo ciekawy odpowiedzi i zachęcony do kontynuowania przygody z tą produkcją. A to pozytyw. Nie ocenię jednak tego filmu tak długo jak nie zobaczę następnych bo to jak ocenianie książki po prologu.

ocenił(a) film na 9
Silyen

To jest horror i to całkiem niezły. Jest groza, i są "potwory" nie z tego świata, czyli horror, i to czerpiący H.P Lovecrafta i okultyzmu.

ocenił(a) film na 7
Szalone Wyjce

HORROR I TO DOBRY

ocenił(a) film na 8
Silyen

Kolego, to jest horror i to horror pelna geba, a nie tzw horrorki typu rec... Owszem rec byl fajny, orginalny, ale mimo wszystko dla mnie ten film jest duzo lepszy. Nastroj i klimat grozy to jest to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones