PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516175}

Labirynt strachu

Senritsu meikyû 3D
3,6 652
oceny
3,6 10 1 652
Labirynt strachu
powrót do forum filmu Labirynt strachu

W tym filmie już nawet tytuł się nie zgadza bo co to miało wspólnego z labiryntem? Chyba to, że twórca tak prostą historyjkę podał w tak zagmatwany sposób... Ja podczas oglądania cały czas myślałem, że coś źle rozumie i się gubię w fabule. A tu wszystko się wyjaśniło już w 30 minucie. Później mamy już tylko jedno i to samo wałkowane do porzygu plus jakieś flashbacki które nic nie wnoszą... No i na koniec jest jeszcze jakiś twist fabularny ale w sumie to nie wiadomo czy to ta siostra ich tam zabiła wreszcie czy to było tak jak twierdzi policja, że temu kolesiowi odbiło i to on ich zabił? Albo po prostu policja zwaliła na niego winę bo ciężko obwiniać ducha za morderstwa (to jest chyba najbardziej racjonalne). Szkoda tylko, że w tym filmie nie ma nic co by wskazywało na jego winę więc nie ma i dowodów na to, że to on zabijał. No co za głupi i męczący film to ja już dawno takiego nie widziałem. I jeszcze na koniec ta rockowa muzyczka Japońska... Taki rockowy szlagier radosny i w tle jakieś badziewne ujęcia lasu. Myślę, że to jest idealne zwieńczenie tej badziewnej i nie trzymającej się kupy produkcji. 2/10 i nie polecam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones