PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113358}
5,3 11 617
ocen
5,3 10 1 11617
5,6 5
ocen krytyków
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Laleczka Chucky: Następne pokolenie

7/10

ocenił(a) film na 7

Pozytywne zaskoczenie! Jako piąta część serii film stoi na dobrym poziomie. Jedno z lepszych połączeń czarnej komedii z horrorem, jakie oglądałem. Czarny humor jest momentami świetny, choć momentami słaby. Zagorzali fani horroru mogą troszkę się zdenerwować, że seria ma coraz mniej wspólnego z horrorem, jednak ja będący fanem gatunku doceniam udane połączenie. Podobał mi się dużo bardziej niż Narzeczona Laleczki Chucky. Sam Chucky, jego teksty i miny (dobra animacja i charakteryzacja) są genialne. O ile lalka będąca "nasieniem" Chucky'ego mi się nie podoba, to jednak nie przeszkadza zbytnio w oglądaniu filmu. Nieźle wypadła Jennifer Tilly, która do takich ról chyba się właśnie nadaje. Charakter tej serii od części czwartej włącznie zaczyna przypominać trochę Koszmar Z Ulicy Wiązów z Freddym i jego czarnym humorem w roli głównej. Dla mnie jest to pozytywne. Moja ocena: 7/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Zgadzam sie z Toba. Obejrzalem ta czesc kilka dni temu i usmialem sie do lez. 7/10

ocenił(a) film na 7
Snajper85AP

Ja też się na tej części uśmiałam tylko trochę dla mnie były nie fajne sceny "erotyczne"

ocenił(a) film na 7
natalkaa969

Hehe coz zalezy od czlowieka i wieku.... dla mnie byly poprostu smieszne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones