PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113358}
5,3 11 623
oceny
5,3 10 1 11623
5,6 5
ocen krytyków
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Laleczka Chucky: Następne pokolenie

Ciekawa jestem ile w swoim życiu obejrzeliście filmów. Ja sobie zapisuję i wiem, że obejrzałam ich 237.

użytkownik usunięty
iwona655

hehe :)
ja przez ostatnie 1,5 roku obejrzalem ok 800 , 900 filmow a co dopiero przez cale zycie :-)
Pozdro

ocenił(a) film na 9
iwona655

obejrzałem ich juz około 1000 +- 100 nie wiem dokładnie bo nie licze ale zbieram filmy i miałem wypożyczalnie. ;]

shadowman666

czemu taką ankietę zapisujesz tutaj?? mało zobaczyczyłeś/łaś :-) ja nie mam pojęcia ile zobaczyłam, ale to byłby dobry pomysł z zapisywaniem :-) niestety już jest za późno..

Leith

Kiedyś jak kupi w domu video to zapisywałem w zeszycie...

iwona655

kiepsko!! tylko 237!! ja przez ostanie 3-4 lata obejrzałam ponad 1000... tak na oko:]

ocenił(a) film na 7
iwona655

Ponad 1000 na 100%.. (kiedy bylem maly znajomy ojca mial wypozyczalnie, wtedy obejrzalem wszystko co tam bylo, po za fikolami ;P. Teraz sam mam ok. 1000 filmow, z czego ogladalem prawie wszystko.) a ile dokladnie to nie wiem ;). lubie ogladac filmy, duzo filmow.

moh

Odkad sie urodziłem a było to 22 lata temu, telewizja była nieodłącznym elementem mego życia, nie sposób tego zliczyć... ;)

iwona655

hehe... ile?... to co zapisałem to liczba 2500 ale od kilku lat nie pisze :) więc troche tego będzie pozdro dla was

ocenił(a) film na 6
iwona655

Kilkanaście tysięcy będzie...

Pinokio1983

już Ci się nos wydłuża... :D

iwona655

Wiesz nie liczylem, ale tak na oko to chyba ok ~ 700

ocenił(a) film na 1
Swiergu

ojjjojojoj.................Chy ba bym nie zliczył

iwona655

ja przez osttnie wakacje czyli lipiec-sierpien 2005 obejrzalem 120 filmow, a ile ich obejrzalem w swoim zyciu to nie mam pojecia ale jest tego na pewno dosyc duzo:)

Rafalek89

Nie mam pojecia ile widzialam przez cale zycie. w 3 dupy i troche :D napewno wiecej niz tysiac :)

ocenił(a) film na 5
iwona655

PRAWIE 9000, DOKLADNIE 8984 FILMY :D, WIEM MAM ZRYTA PSYCHE :D

Cyric

Praktycznie - to w ogóle nigdy nie liczyłem. Ale teoretycznie - to jak moja (do tej pory nie zawodna) pamięć daleko sięga to było by ich z pare tysięcy... A aby sprecyzować moją wypowiedź... Hmmm... Tysiąc napewno a może ponad tysiąc... Ogólnie rzecz biorąc - Około 2 tysiące... ;)

iwona655

A jak to policzyć? Często włączam tv na pół filmu, a że fajny to oglądam... to się liczy czy nie? :P Nie umiałbym policzyć.
Filmów to każdy może tysiące obejrzeć... więc ja zapisuję książki, które przeczytałem :>

ocenił(a) film na 7
iwona655

Nie chce być szyderczy, ale ok. 50000 chociaż nie liczyłem ale na pewno tyle bo Rockyego 4 oglądałem 43 razy ok.

ocenił(a) film na 5
zephon999

od 15 lat jakies kilka filmów wiecej policz sobie sama ile to będzie

użytkownik usunięty
iwona655

a ja sobie notuję i liczba obejrzanych systematycznie się zwiększa:) zobaczcie sobie na mój blog:) pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
iwona655

Oj nie wiem ale powiem że wszyscy mi mówią zę wszystkie filmy oglądałem :)

ocenił(a) film na 10
iwona655

3 października skończe 23 lata a filmy oglądam od ok 6, 7 roku życia no i odkąd w moim pokoju telewizor się pojawił chyba w wieku 12 lat no i jeszcze była audiowizualna biblioteka leciały filmy rano po południu i wieczorem.Chodziłem tam pare lat prawie codziennie.Czyli już mogę powiedzieć spokojnie że w całym swoim życiu już oglądnąłem nie mniej niż 3do 4 tys. filmów nie licząc seriali i dokumentów i takich tam innych

Chucky_Tbg

Ilość filmów = 2x*x + 7x + 18 <=> x>500, xeN+

ocenił(a) film na 7
iwona655

Horrorów to z 200 na bank, a wszystkich to ok. 700...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones