PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113358}
5,3 11 623
oceny
5,3 10 1 11623
5,6 5
ocen krytyków
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Laleczka Chucky: Następne pokolenie

Część pierwsza tegoż filmu, czyli "Laleczka Chucky", to klasyk i film, którego zapomnieć, po prostu nie można.
Druga odsłona hitu, czyli "Laleczka Chucky 2: Powrót Laleczki Chucky", to film, już troszkę gorszy, lecz nadal utrzymujący klimat, który pamiętam, z części pierwszej.
"Laleczka Chucky 3: Uważaj, Kto Na Ciebie Poluje!" - to film trochę mniej udany, niż dwa poprzednie. Ciekawe efekty i fabuła, a także zapierające dech, w piersiach stracie, w wesołym miasteczku {Moja ulubiona scena :))) } czynią, z "Laleczki Chucky 3" film ciekawy.
Następny jest "Laleczka Chucky 4: Narzeczona Laleczki Chucky".
Średni, żeby nie powiedzieć, że mierny. Ciekawa fabuła, ale brak zaskakujących zwrotów akcji i sytuacji, których nie da się przewidzieć tak, jak było to, w "Laleczce Chucky".
Film warty oglądnięcia, lecz trochę nudny - wszystko ratuje genialna muzyka, w wykonaniu różnych autorów - m.in, w wykonaniu Greame Revell'a - twórcy muzyki, do "Laleczki Chucky 2: Powrotu Laleczki Chucky".

SEED OF CHUCKY: CHILD'S PLAY 5:
Jestem prawie pewien, że pomysł wykreowania całej rodziny laleczek, to rzecz ciekawa, lecz trochę przesadna. Nie popieram jedynie motywu, który to zrodził okoliczności, w których narodziło się dziecko Charlesa Lee Raya - Chucky'ego. [ PATRZ: "Laleczka Chucky 4: Narzeczona Laleczki Chucky" ].

Gorąco wierzę, że jest, na co czekać.
Nie wiem, kiedy film będzie, lecz wiem, że, na pewno zechcę go oglądnąć.
A póki co...pozostaje mi, jedynie czekać i mieć nadzieję, na szybkie ukazanie się tegoż filmu, w Polsce....Poczekamy, zobaczymy :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones