PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113358}
5,3 11 595
ocen
5,3 10 1 11595
5,6 5
ocen krytyków
Laleczka Chucky: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Laleczka Chucky: Następne pokolenie

Nic dziwnego że nie zachwyca bandy ignorantów wyładowujących tu swoje frustracje (bo przecież to żaden horror!) i ubolewających nad stratą czasu na oglądanie (zwieńczeniem czego oczywiście jedyneczka). Ja uważam że film jest świetny a jego największym plusem jest przyłożenie naprawdę dużej uwagi do detali mimiki twarzy. W niektórych momentach można odnieść wrażenie że lalki żyją, w szczególności Tiffany.

Soulless

zgadza się. naprawdę dobra czarna komedia:-)

Soulless

Ja na przykład widziałem dzisiaj, uważam za okropny, a jednocześnie lubię wszystkie poprzednie części (poza trójką). I co pan na to?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 3
Soulless

Najgorsza część ze wszystkich

ocenił(a) film na 3
Soulless

słabizna i tyle, nic nie poradzisz... mimika nic nie daje, jeśli temat jest wyexploatowany do cna i już żenujący

ocenił(a) film na 6
Soulless

Zgadzam się,jeżeli podejdzie się do tego filmu jak do komedii,a nie jak do horroru,to można całkiem fajnie się ubawić podczas oglądania.Fani małego rudzielca,psychopaty nie powinni być zawiedzeni tą częścią kultowej serii.

ocenił(a) film na 10
jazdowicz2666

też się zgada doskonała czarna komedia ale bride of chucky było o wiele lepszą czarną komediom takie jest oczywiście moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones