PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249024}

Las cieni

Bosque de sombras
5,5 1 197
ocen
5,5 10 1 1197
Las cieni
powrót do forum filmu Las cieni

Wyśmienity

ocenił(a) film na 8

Swietny, trzyma w napięciu, gra aktorow b.dobra genialne zdjecia, kompletna odtrutka na
amerykanski szajs.

użytkownik usunięty
que_2

chyba żartujesz

ocenił(a) film na 8

Moja wypowiedź nie była skierowana do niedzielnych widzów, dzieci, dzieci popkultury czy córeczki tatusia, ani kogoś kto zachwyca się filmami typu Uwierz W Ducha..Interesują mnie tylko wypowiedzi ludzi którzy znają kino i się nim pasjonują.

użytkownik usunięty
que_2

ulala, ale pojazd ;D nie wiesz z kim rozmawiasz więc te gadki o niedzielnych widzach zachowaj lepiej dla siebie. (ale za to po takiej ''ripoście'' ja przynajmniej wiem już z kim rozmawiam) No więc ja nie będę zniżać się do twojego poziomu i nie będę ci mówić jakie filmy oglądać aby zaliczać się do 'grona ludzi znających się na kinie' bo wiadomo, ze gusta są rożne i każdy ma do tego prawo. Nie śmiałam się z ciebie czy z twojego gustu - moje ''chyba żartujesz'' tyczyło się tego co cie tak niby trzymało w napięciu ?? Bo jeśli o mnie chodzi to nudniejszego filmu w życiu nie widziałam. A widziałam takich sporo.
A co do wzmianki o Uwierz w ducha.. tak, jest to dla mnie wyjątkowy film. Darzę go głębokim sentymentem i nie wstydzę się do tego przyznać. Problem??

ocenił(a) film na 6

Trochę przesadził, ale film nie jest zły. Na pewno profesjonalnie i zgrabnie zrobiony, a scenariusz to już kwestia indywidualna. Jak dla mnie produkcja na 6/10.

użytkownik usunięty
que_2

a po za tym masz zamiar oceniać ludzi już po jednym filmie?? Równie dobrze ja Ci mogę zaraz pocisnąć bo ZACHWYCASZ się ''czwartym stopniem''. Człowieku, opanuj sie

ocenił(a) film na 7
que_2

po raz pierwszy zawiodłem się sugerując się niską oceną na filmwebie. Myślałem, ze to faktycznie szajs, usiądę i się przemęczę, a to NAPRAWDĘ DOBRY FILM.
tylko niepotrzebnie ten inteligentny thriller przyciąga widzów (nastolatków?) szukających taniej sensacji. stąd pewnie tak niska ocena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones