PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853412}

Lassie, wróć!

Lassie - Eine abenteuerliche Reise
6,2 935
ocen
6,2 10 1 935
Lassie, wróć
powrót do forum filmu Lassie, wróć!

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Parę razy wzruszyłem się na nim

ocenił(a) film na 4
przemek_eek

Masz 5 lat?

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Nie mam 5 lat i takie gówniane komentarze zostaw dla siebie

ocenił(a) film na 4
przemek_eek

To pytanie, nie komentarz. A co ty zrobisz ze swoimi nic nie wnoszącymi wpisami na forum?

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Pytanie i jednocześnie komentarz.
Nie mam zamiaru marnować swojego czasu na dyskutowanie z tobą człowieku i zniżanie się do twojego poziomu.
Po zdjęciu widać jasno, że nie mam 5 lat, więc po co takie idiotyczne pytanie z twojej strony i gówniana zaczepka?
Skończyłem dyskusję

ocenił(a) film na 4
przemek_eek

Nie masz żadnego zdjęcia. Poziom poziomem, ale... Wzruszyłeś się na Lessie (produkcji niemieckiej). Założyłeś też nic nie wnoszący temat. Poziom poziomem, to racja.

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Po pierwsze mam zdjęcie. Po drugie tak wzruszyłem się, bo jestem wrażliwym człowiekiem i kocham zwierzęta. W ogóle się tego nie wstydzę. Dla twojej wiedzy- nie ja jedyny tamtego dnia wzruszyłem się na tym filmie. I co z tego, że niemiecki? Niemiecki dla ciebie znaczy gorszy?
Po trzecie, to że dla ciebie to jest nic nie wnoszący temat, nie znaczy, że dla kogoś innego to również będzie nic nie wnoszący temat. Sądząc po polubieniach pod moim wpisem - dla kogoś jednak ten wpis był znaczący

ocenił(a) film na 4
przemek_eek

Do tego zmierzam. Nie mogłeś się rozpisać podobnie w pierwszym poście? Musiałeś wrzucić taki ochłap?

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Ale co ty człowieku piszesz za głupoty. Slepy jesteś czy głupi?
Pod moim wpisem: pare razy wzruszyłem się na nim są 3 polubienia.
Czyli dla kogoś ten ochłap jak to nazwałeś prawdopodobnie jest wartościowy i pomaga odpowiedziec na pytanie : czy warto na ten film pojść czy nie.
Bez powodu ludzie łapek w górę pod wpisami nie zostawiają.
Po drugie tylko Ty tak idiotycznie skomentowałeś moj post.
Dla ciebie to jest ochłap, dla innych nie.
Nie jesteś pępkiem świata, żebyś miał innym mówić co jest dobre a co nie.
Koniec dyskusji bo szkoda człowieku tracić na ciebie czasu :)

ocenił(a) film na 9
dobrypiatek

Jeszcze jedno.
Mój w cudzysłowie ochłap jest drugim najpopularniejszym w tym momencie wpisem pod tym filmem i jednym z dwóch w ogóle polubionych.
Idź człowieku kompromituj się dalej ze swoimi gównianymi komentarzami.
Podstawą jakiejkolwiek inteligencji jest umiejętność obrony własnej tezy argumentami.
Na to wygląda, że ty lubisz pier... bez żadnych sensownych argumentów.
1-0 dla mnie.
Skończyłem dyskusje bo z ... nie dyskutuje.
W miejsce kropek wstaw sobie odpowiednie słowo.

Nara :)

ocenił(a) film na 4
przemek_eek

Dopalacze też są popularne ale to nie stanowi o ich wartości. Do swojego wpisu użyłeś sześciu słów. To ochłap. A ilość słów to koronny argument.

przemek_eek

Ja się pytam czemu lessiego nie gra jakiś buldog amerykański? Co za rasizm w tych filmach ostatnio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones