PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 763
oceny
6,9 10 1 104763
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

Wręcz zadziwiające, że mając aktorów o wciąż sporym potencjale, można nakręcić taką przeciętną szmirę o niczym. Do tego fałszywie "pozytywną". Bardzo słabo niestety.

w lipcu sa czesto ulewy i burze wiec twoja teoria jest conajmniej glupia

ocenił(a) film na 4

Jednak nie do końca o niczym bo jest treść i przesłanie. Fałszywie pozytywne ? Nie uważam by tak było.
słabo i nudno , brak rewelacyjnych dialogów i równie rewelacyjnego humoru to główne zarzuty wg mnie

Chyba właśnie to było zamysłem twórców: mamy podstarzałych aktorów, którzy jednak wciąż są gwiazdami, więc pozwólmy się im bawić przed kamerą, a scenariuszem nie ma co się przejmować. I choć film jest dość przyjemny w odbiorze i czasem zabawny, niewiele się w nim dzieje, ot paru starszych panów sobie popije, potańczy i się ze sobą poprzekomarza. W g mnie trochę to za mało żeby zrobić dobry, wciągający film.

ocenił(a) film na 6
Brat_Stali

I co, niczego nie dostrzegłeś poza popijawą, potańcówką i przekomarzaniem? A masz 3 łby. No i po co tyle pracy z filmem, skoro percepcja słaba ;-)

ocenił(a) film na 5

Jako komedia to słabo ale jako obyczajowy bylby ot do przyjecia. Film zle sklasyfikowany. W tym problem. Jak wiadomo obyczajowe sa nudne i o niczym, prozaiczne i taki wlasnie jest ten film. Jako od komedi oczekiwalam czegos wiecej. Zawiodlam sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones