PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 762
oceny
6,9 10 1 104762
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

Osoby, które nie czytały lub nie oglądały raczej nie zrozumieją o co mi chodzi (a jeśli to zrobiły, a nadal nie będą to ze mną jest chyba coś nie tak ;) )
Na początku filmu była ta scena gdzie wszyscy byli jeszcze dzieciakami. Od razu skojarzyłam ich z dziećmi z "Tego". Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego. Jednak najbardziej przypominającym elementem filmu do Tego był chłopak z włosami na żel i w skórze- Henry Bowers.
Czy tylko ja widzę te podobieństwa? Wiem, że to nic nie wnosi, ale chciałam się z kimś tym podzielić.
Ogółem film bardzo dobry, gra aktorska również, ale to chyba już każdy może powiedzieć :)

ocenił(a) film na 7
ebtitel

Ja powiedziałbym bardziej, że początek podobny był do Stand By Me także S. Kinga, ale z drugiej strony te podobieństwa są raczej czysto przypadkowe, wątpię, że reżyser zrobił specjalny zabieg. Co do filmu to jak dla mnie świetny :) zasługuje na ocenę 8/10, stawiam go na równi z filmem Choć Goni Nas Czas

ocenił(a) film na 6
Nozix

Nie pisałam, że reżyser czerpał pomysł z twórczości S.Kinga ; )
Dla mnie obydwa są dobre, ale ten o wiele śmieszniejszy. W "Choć goni nas czas" sceny sa przedstawione realistycznie i taka historia mogłaby faktycznie się przydarzyć (w Last vegas śmiem wątpić :)

ocenił(a) film na 7
ebtitel

Człowieku nie jestes sam,automatycznie przy tej scenie pomyślałem o "IT";)

ocenił(a) film na 6
ebtitel

masz racje, od razu z czyms mi sie to skojarzylo a po chwili już byłem pewien że to podobne do ''to''. paczka kumpli,zły w skórze no i jedna dziewczyna. swoją drogą książka znakomita a jedyna ekranizacja dość cienka no ale to tylko produkcja telewizyjna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones