PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 640
ocen
6,9 10 1 104640
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

Na pewno wielu z was było kiedyś na takim spotkaniu typu imieniny dziadka albo jakaś imprezka działkowiczów, na których poza wami (zakładając że macie <40 lat) nie było nikogo poniżej 60. Takie spotkania są na swój sposób sympatyczne, momentami wybucha się szczerym śmiechem, przez cały czas ma się swego rodzaju radochę że staruszkowie tak dobrze się bawią...

...problem polega na tym, że jest to jednak nudne, cały czas ma się poczucie że się do tego grona nie pasuje i że generalnie chętnie by się porobiło w tym samym czasie coś dużo bardziej interesującego, adekwatnego do własnej kategorii wiekowej.

Taki dla mnie był ten film. Mimo wybuchających co jakiś czas salw śmiechu wynudziłem się na tym filmie solidnie. Jego tempo jest usypiające, naprawdę fajne żarty przeplatane czerstwymi sucharami (z przewagą, niestety, sucharów) i generalnie poczucie, że nie jest się adresatem tego filmu. Nie pomagają niestety aktorzy, którzy grają sennie i niemrawo, tak jakby żarty z tego że się starzeją miały tylko przykrywać ich przygnębienie, że jest to prawda także poza sceną.

ocenił(a) film na 6
Yawner

Spox. Za 20 lat będzie dla Ciebie jak znalazł.

ocenił(a) film na 7
Uh_Huh

Film nie tylko bawi ale daje dużo do myślenia, myślę że jest to świetny temat dla każdego pokolenia,
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/04/last-vegas.html

ocenił(a) film na 6
Krzysztof421

Ludzie są różni. Niektórym daje, inni - nie biorą ;-)

Yawner

Chłopie, Twój komentarz ratuje we mnie nadzieję, w Twoim wieku wolno wszystko, Twoja pointa jest tak znakomita, nieskażona wiekiem, wpływem internetu, że aż musiałem założyć konto, aby Ciebie pochwalić.
Pomimo, iż to film dla lamusów (jak ja) Ty widzisz swoje miejsce w szeregu i piszesz co czujesz.
Szacun, jak mawia młodzież, serdecznie pozdrawiam i żyj nam 100 lat!

ocenił(a) film na 5
Wojciech_Szydlowski

Cóż, opisałem moje odczucia co do tego filmu - normalna sprawa, jednym się podoba, innym nie. Dla mnie był w zbyt długich momentach nużący i pozbawiony ikry, zbyt dużo żartów w nim było czerstwych, a to, co było w tym filmie dobre, sprawiało wrażenie, że jest adresowane do określonej grupy wiekowej. I tyle. Nie mówię, że to ostatnie to jest coś złego (i to samo w sobie nie determinowało jeszcze oceny), ale też po prostu nie dla mnie - stąd opinia i ocena.

Jeżeli chodzi o filmy odnoszące się do starszej generacji, które są poruszające i uniwersalne, to polecam "Młodość" Sorrentino lub "Miłość" Haneke, a z komedii rewelacyjny "Kwartet" Hoffmana.

Yawner

Dzieki za odpowiedź i polecenie, na pewno sprawdzę.
Wszystkiego dobrego.
Wojtek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones