PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 762
oceny
6,9 10 1 104762
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

Zawiodłem się

ocenił(a) film na 5

Szczególnie że jak na komedię ocena wysoka,tak naprawdę film miał tylko kilka fajnych śmiesznych
momentów. wielki plus za Rosati :) ale tan naprawdę nie polecam cały czas miałem nadzieję że jeszcze się
rozkręci,niestety tak się nie stało

ocenił(a) film na 6
temptation666

Jaki to wielki plus,zę zagrała Rsati,która praktycznie nic nie zagrała,wypowiedziała jedną kwestię i odwróciła się plecami,no proszę cię...Plusem to druga połowa filmu kiedy nie ma typowej głupawki tylko jest bardziej życiowo i refleksyjnie o życiu...

ocenił(a) film na 5
aronn

dla mnie to plus bo lubię ją a dodatkowo miło jest widzieć że komuś coś się udaje...druga połowa?? cały film słaby nie adekwatny do swojej oceny

ocenił(a) film na 6
temptation666

Ale co jej się udaje to,ze zagrała wręcz parę sekund i ty to uważasz na plus?Prawda jest tak,ze nic jej sie nie udaje gra po prostu sztucznie mało przekonywujaco nawet jak na standardy polskie,biorą ja do ról tylko dlatego,ze ma charakterystyczna urodę.W tym filmie nawet nie dali jej zagrać troszeczke więcej miała podać szampana(chyba)odwróciła sie plecami na chwile i juz ponownie nie dane nam było ja widzieć :P

ocenił(a) film na 5
aronn

Wiesz co aż smutne... Coraz częściej gra w filach zagranicznych,i nawet jeśli pojawiła się na sekundę nie jedna by za to zabiła!Doceniajmy ją bo dziewczyna naprawdę się stara

ocenił(a) film na 6
temptation666

Co z tego że się stara ty naprawdę uważasz,że ona dobrze gra?Nie patrz przez pryzmat jej urody jeśliby grała tak dobrze to by jej dali wiecej zagrać a tak robi za statystę :P

ocenił(a) film na 5
aronn

Spójrz na nowe top aktorki z hollywood.Uwazasz ze dobrze graja?Teraz nie liczy sie talent a urod,a ze Weronika ma urode i troche talentu to trzymam za nia kciuki bo wieksze drewna robia karriere

ocenił(a) film na 6
temptation666

ma urodę zas talentu nie ma musisz to sobie uzmysłowić :P

ocenił(a) film na 5
aronn

To jest twoje zdanie a moje jest zupelnie inne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones