PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 753
oceny
6,9 10 1 104753
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

inny

ocenił(a) film na 7

Szkoda że zamiast Kevin Kline nie wystąpił Dustin Hoffman to by dopiero była obsada :)

ocenił(a) film na 8
tajfun6

Kline był tutaj akurat jedną z najlepszych postaci :)

ocenił(a) film na 8
flake

Dokładnie! Jak dla mnie to był świetnie dobrany do swojej roli.

ocenił(a) film na 7
tajfun6

Jak można mieć jakieś zastrzeżenia do Kline'a?! To wyśmienity aktor! Świetnie pasował do roli.

ocenił(a) film na 10
tajfun6

Ziomus a ja powiem troszke inaczej... Szkoda ze zamiast KLINE'A nie zagral CHRISTOPHER WALKEN. Facet jest i znany i potrafi byc zabawny i co wazne ma blizszy wiek do DeNiro, Freemana jak i Douglasa. Ale trudno... Chcieli KLINE'A to go zatrudnili... Ja osobiscie nie jestem wielkim fanem KLINE'A i w komediach mnie specjalnie nigdy nie rozbawil. Hmmm ale za to mial fajna role w dramacie z A.B.CURUS pt.HANDEL. Nie widziales to polecam...

tajfun6

Sorry ale jakoś nie widzę Hoffmana w tej roli. Tu potrzebny był ktoś lekko "ciamajdowaty" i z nutką szaleństwa. Hoffman to całkiem inny rodzaj aktorstwa niż Kline.

suckinsyn

O, Dustin Hoffman tez potrafi być "ciamajdowaty"! Gorzej może u niego z nutką szaleństwa, ale pewnie dałby radę. :) Jeszcze nie obejrzałam tego filmu, więc tak tylko piszę... Pewnie gra Kline też mi się spodoba. :)

ocenił(a) film na 8
tajfun6

Kline byl najbardziej barwno postacia z calej czworki a ty wypisujesz glupoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones