PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 751
ocen
6,9 10 1 104751
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

Oglądać fatalny film komentarze są Słabe i słusznie ,ale czemu przy tak cholernie dobrym Film są tak
niekorzystne komentarze nie wiem może jest taka moda na krytykę ,ale to był jeden z lepiej wykonanych
komediowych filmów , wiadome jest ,że nie wszystkim się spodoba, ale warto obejrzeć !:-)!

ocenił(a) film na 7
justi0301

Szczerze, nie warto tracić czasu na te parszywe komentarze. Niektórzy krytykują bo nic innego nie potrafią i mają wodę w głowie. Nic nie poradzisz. Dzisiejsze pokolenie jest zdemoralizowane i to nic nowego. Filmweb powinien zrobić oddzielne sektory do wyrażania opinii, jeden dla ludzi którzy potrafią docenić film i pragną podzielić się swoją pochlebną opinią, i drugi sektor, dla tych mniej zadowolonych i dla reszty malkontentów. I byłoby super. Tyle że dziś i takt nikt by tego nie uszanował, i po chamsku by wcisnął swoje wredne opinie gdzie tylko może. To jest właśnie dzisiejszy świat... W skrucie, tępota, głupota, chamstwo i dziecinada! A co do samego filmu, świetna komedia, naprawdę warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 4
pionder23

Tez tego zupełnie nie rozumiem.
Każdy inaczej obiera kino, książki. Każdy z nas ma inne doświadczenia, inne filmy widział wcześniej i patrzy na wszystko czego nie widział także przez ich pryzmat.
A ludzie piszą tu komentarze, czasem mam wrażenie, tylko po to, żeby komuś zrobić przykrość..

ocenił(a) film na 7
justi0301

Uroczy film o miłości, przyjaźni, starzeniu się, z podstarzałymi tuzami amerykańskiego kina w zupełnie niezłej formie. Jak to dobrze mieć przyjaciół o co dzisiaj bardzo trudno - to już chyba prehistoria i tylko filmy pozostały by o tym, z nutką nostalgii, będzie można sobie przypomnieć a film, film mnie autentycznie rozbawił !!! 7/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

chciałbym tak się zestarzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones