PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010994}
6,6 19
ocen
6,6 10 1 19
Laura Pausini Piacere di conoscerti
powrót do forum filmu Laura Pausini - Piacere di conoscerti

Kolejny dokument biograficzny jakiegoś artysty odklejony od rzeczywistości. Pokazuje swoje prawdziwe ja, aby zyskać więcej fanów. Pani Laura wygrała w młodym wieku konkurs wokalny i od tamtego momentu trwa jej wielka kariera, ale w tym filmie fantazjuje co by było, gdyby... No, lepiłaby garnki w jakimś małym sklepiku na ustroniu. Na pewno. Raczej szorowała toalety.

Muzyka pani Laury to typowy pop, przy którym można klaskaniem wybić beat. Ma ładny głos, tylko śpiewa naiwne słowa bez żadnej wartości. Nic dla mnie, ale we Włoszech to ponoć wielki hit. I kilku innych krajach. Pani Laura opowiada, jak była sędzią w różnych programach, gdzie jury płacze z powodu czyjegoś występu. Grała koncert dla kobiet, gdzie na początku mówiła "Dzisiaj gramy dla kobiet" i to w zasadzie wszystko, ale fanom wystarcza. Poklaskali i wystarczy, świat zmieniony. Ogólnie to portret egotystyki - ale to uderza dopiero na koniec, gdy pani Laura jest nominowana do Oscara. Wtedy dopiero zszokowało mnie, jak bardzo nikt już nie udaje, że tylko pani Laura jest najważniejsza - nawet nie film, który prawie dostał Oscara. Na niej skupiona jest kamera, mówi tylko o sobie i jak się czuje. Jaki film dostał Oscara? A wygugluj sobie.

Nieco ponad godzina spędzona z bogatą osobą, która wszystko wrzuca na Instragrama. I są miliony, których to obchodzi. Mnie akurat nie.

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

Skoro cie nie obcodzi i nawet jej nie lubisz to po co w ogóle ogladasz. jak n¡mnie cos nie interesuje to nawet sobie tym glowy nie zawracam. Takie dokumenty pomagaja zrozumiec, ze te bogate osoby to tez ludzie z krwi i kosci, ktorzy codzininie musza sie mierzyc z paparazi na kazdym kroku i takimi jak ty, ktorzy wyrazaja opinie nic nie wiezac. Ale obejrzales dokumet i wydaje ci sie,ze wszystko wiesz. Tymczasem Laura osiagnela niebywaly sukses dzieki ciezkiej pracym, wyrzeczeniom i przede wszystkim talentowi. Moim zdaniem ma jeden z najwspanialszych glosów na swiecie.

ocenił(a) film na 4
nuria_2

Bo ogladam wszystko z bieżącego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones