PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480980}

Lawina

Die Jahrhundertlawine
5,3 3 451
ocen
5,3 10 1 3451
Lawina
powrót do forum filmu Lawina

Wspaniałe zdjęcia, współudział polskiego TVN-u....Brawo!! Produkcja na
najwyższym poziomie....

ocenił(a) film na 8
Cinema2009

Zdjęcia rzeczywiście fantastyczne, efekty specjalne na najwyższym poziomie!

Cinema2009

Proszę was moi drodzy, powracam na FW po kilku miesięcznej nieobecności i co widzę że Lawina (którą miałem NIE-przyjemność strawić któregoś wieczora w tv ) to produkcja na najwyższym poziomie...Ta, jasne...super kino...tylko ocena 4 z hakiem jest zawyżona o 2 oczka :P

2/10.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
RealKalps

Bardzo dobry film.Gra w nim moja ulubiona aktorka Eva Habermann.Zdjęcia bardzo dobre obsada też bardzo dobra.

użytkownik usunięty
RealKalps

Dokładnie, Sprawdźcie oceny słowne -> 4 Ujdzie. Taka ocena jak najbardziej tu pasuje, a na pewno nie wyższa

ocenił(a) film na 7
Cinema2009

średni ... ani 10 ani 2. Między 6-7. daje 7. Pozdrawiam

Cinema2009

Oglądałam go jakieś 1,5 roku temu (niestety po niemiecku), z tego powodu, że byłam na nartach w tej miejscowości. Ale nie zachwycił mnie, może dlatego, że rozumiałam połowę słów. Za to fajne efekty :)

Cinema2009

Ja go oglądałem specjalnie na lekcje niemieckiego. A tu nagle:
"Lena? Jesteś tu?"

ocenił(a) film na 7
Cinema2009

A mi tam sie podobal. Lepszy niz niektore "super -produkcje-kinowe", ktore czasem mam (nie)przyjemnosc ogladac na sali kinowej.

ocenił(a) film na 4
Cinema2009

"Wspaniałe zdjęcia"

Jakoś nie zauważyłem.

"współudział polskiego TVN-u"

Czego?

"Produkcja na najwyższym poziomie...."

A to było nawet zabawne:).

tc1987

Świetny film. Wstrząsający i wzruszający. Genialni aktorzy. Efekty rewelacyjne, porównywalne z "Grawitacją". Polecam!

ocenił(a) film na 2
Cinema2009

Myślę że tamat ten jest żarcikiem z Twojej strony. Bo chyba nie na serio ... :)

ocenił(a) film na 1
Cinema2009

Naprawdę na najwyższym poziomie? Super efekty? Jezu jak dla mnie gniot, leciał kiedyś w tv tak po 2, a że chciałam, żeby mi coś grało to włączyłam i o boże co za gówno :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones