PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480980}

Lawina

Die Jahrhundertlawine
5,3 3 452
oceny
5,3 10 1 3452
Lawina
powrót do forum filmu Lawina

co to za film???

ocenił(a) film na 2

nikt o nim nic nie słyszał a idzie na tvn?>??

forest123

bo ten film zapewne powstal z predkoscia swiatla i nawet najstarsi szamani nie wiedza o czym to:D

maglownik

Mędrzec raczy powiedzieć mądrości skarby. Film w Niemczech powstawaj nie z błyskiem czasu, lecz jak dźwięk prędkości. Trochę wolniej, lecz równie szybko. A film...o to odkrycie... o lawinie i wysokim szczycie :D I polski aktor, nie ukrywa sieć TV, tam zagrał, "na wspólnej" grający artystę, lecz imienia... tu wiedzą nie zabłysnę ;)

ocenił(a) film na 3
Arahnofobik

Podobno gra tam Krzysztof Stelmaszyk, Natalia Rybicka i Gabriela Pietrucha...

ocenił(a) film na 4
asiuni_a89

TVN reklamuje go z taką pompą, że można by pomyśleć, że był nominowany do jakieś europejskiej nagrody.

asiuni_a89

A kim są ci, co o nich piszesz? Bo jakoś nikogo z tego grona nie kojarzę.

ocenił(a) film na 3
Bialix

Stelmaszyk grał np w serialu "Mamuśki", hmm.. lub Wiktora Waligórę w "Magdzie M"., a i np w "Testosteronie". Ale nie wiem czy po tym skojarzysz. Rybicka wiem, że gra obecnie w "Londyńczykach", ale widziałam ją tam tylko w reklamie serialu, Pietrucha też grała w kilku serialach, np córkę Lindy w "I kto tu rządzi".

asiuni_a89

Wojciech Wysocki gra w tym filmie ;)


za krótki <br/>

ocenił(a) film na 3
therion16_2

A no :) Przeoczyłam nawet chyba ważniejszą rolę od tamtych.

asiuni_a89

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jeszcze 6 min do mega premiery normlanie nie wiem czy przezyje ten arcyciekawy film juz slychac jak laiwna sie zbliza do ekranu:Ddeszcz emmy oscarow i innych jest pewny:))

maglownik

Ach ten romantyczny, rodzinny, sielankowy spokój. Cisza przed burzą. Nie mogę się doczekać tej emocjonującej akcji, choć już czuję, że zostanę przy tv nawet jak puszczą 15- minutowe reklamy. Ba! Akcja na bank mnie przygwoździ i dłuugo nie będe mógł się ruszyć z miejsca. Och. To forum zmienia się powoli w relacje na "żywo"
pzdr.

ocenił(a) film na 3
asiuni_a89

Nie wiem gdzie ten Stelmaszyk niby był. Chyba jakaś pomyłka :/

ocenił(a) film na 4
asiuni_a89

Też się zastanawiam.
Ja tam tego pana nie widziałam. :(

forest123

Napiszcie mi, czemu tak pajacujecie? Czyżby kompleksiki? żal

ocenił(a) film na 4
Dareckii

akcja, a akcja. tak mnie wciągnęło, że aż odwróciłam wzrok i piszę z nudów komentarz.

ocenił(a) film na 1
forest123

Co to za film? To film z cyklu: Po co ja to właściwie oglądam?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones