PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492103}
4,5 1 445
ocen
4,5 10 1 1445
Leśne Doły
powrót do forum filmu Leśne Doły

Scenariusz? Gra aktorska? Muzyka? 3x brak... tzn niby muzyka jest, ale chyba pomylili film, albo ktoś był naćpany jak ją nagrywał.

ocenił(a) film na 2
Lord_Mat

O scenariuszu pisać nie będę. Jeśli chodzi o grę aktorską to miałam wrażenie, że oglądam film amatorski, a muzyka.. Muzyka, o dziwo, mi się podobała, tylko może powinna być użyta gdzieś indziej. Może nawet nie w filmie, a grze komputerowej? Głównie za muzykę i ładny dworek stawiam ocenę niestety.

Venus_Vulgivaga

Masz rację, muzyka sama w sobie nie była zła, ale nie pasowała do filmu :) Zgadzam się także co do gry aktorskiej, film amatorski doskonale pasuje :)

ocenił(a) film na 4
Lord_Mat

Moim zdaniem widz tak powinien skupić się na fabule, że w kluczowej scenie nawet nie zwraca uwagi na muzykę.
A tu raz, że nie było kluczowych scen, dwa muzyka zakłócała wszystko. Była zbyt głośna i energiczna. NIE mroczna, w żadnym wypadku. Poza tym fabuła totalnie niezrozumiała. Tylko płakać się chce, że to Polska produkcja i, że poszły na nią pieniądze.

ocenił(a) film na 2
Lord_Mat

Moim zdaniem muzyka w tym filmie to est najmniejszy problem.

Naprawdę szkoda oczu.

ocenił(a) film na 1
Lord_Mat

Aktorstwo i dialogi słabe, jak nigdy. Scenariusz i reżyseria tak samo. Ogólnie realizacja do bani. I chyba zapomnieli zatrudnić oświetleniowca. Wymęczył mnie ten obraz niemiłosiernie.

ocenił(a) film na 1
kryslav

O muzyce zapomniałem - jest spoko, pasuje. Podoba mi się motyw przewodni, bo przywołuje "Władcę lalek".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones