PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34399}
7,3 19 280
ocen
7,3 10 1 19280
Legenda pijanego mistrza
powrót do forum filmu Legenda pijanego mistrza

pokazywaniu przez niego sztuk walki to ja wysiadam. nie rozumiem kto oceniał ten film, nota 7,6 za to badziewie jest stanowczo za wysoka. aktorem komediowym niedoscignionym wzorem pozostaje dla mnie louis de funes, jackie chan moze mu tylko stopy lizać. NO TO TYLE W TEMACIE

ocenił(a) film na 9
videonarkoman

Marna prowokacja.

haters_gonna_hate

prawdopodobnie to jest prowokacja, film jest fajny, ale żeby powalał to nie można powiedzieć. Chyba że ktoś lubi takie klimaty:)

ocenił(a) film na 8
videonarkoman

Przepraszam, ale:

JAK NIE MASZ NIC WARTOŚCIOWEGO DO PRZEKAZANIA TO SIEDŹ JAK NAJCISZEJ I NIE KOMPROMITUJ SIĘ PUBLICZNIE.

ocenił(a) film na 1
videonarkoman

Jak dla mnie obydwaj są denni i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej, taki mam gust i tyle

ocenił(a) film na 7
videonarkoman

Facet, jak ci się aktor nie podoba to zachowaj to dla siebie, siedź cicho, i nie prowokuj innych. Nawet sobie nie wyobrażasz jak to innych wkurza, kiedy komuś film się bardzo spodobał, a tu jakiś rozgdaczony, obrażony na Wszechświat internauta, wylewa swoje złości na dobry film. Takie spamy i spamerzy winni być od razu usuwani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones