PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483481}

Legenda telewizji 2: Kontynuacja

Anchorman 2: The Legend Continues
6,0 11 004
oceny
6,0 10 1 11004
Legenda telewizji 2: Kontynuacja
powrót do forum filmu Legenda telewizji 2: Kontynuacja

8/10

ocenił(a) film na 8

Cala trylogia moim zdaniem zajebi sta polecam dobra komedyjka fajni aktorzy dobre akcje nie ma co :)

tabaluga191919

Trylogia?

ocenił(a) film na 8
marcin261287

no oczywiscie ze trylogia bo w 2004 byla legenda telewizji i Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie.

ocenił(a) film na 9
tabaluga191919

Przyznam, że rzadko tak się śmieję na filmach. Mamy tu ironicznie pokazaną prawdę o telewizji, do tego humor, który opiera się na ironiach i sarkazmach. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak śmiałem, jak wbiłem na youtube i odpalając scenę, która rozgrywała się w aucie, które samo jechało, w pewnym momencie [gdy kula do kręgli uderzała w głowę Briana] nietoperza, a na dole komentarz "Chicken of the caves.." :D

ocenił(a) film na 9
Lordnar

*widać nietoperza

ocenił(a) film na 9
tabaluga191919

Dobrze, że przeczytałem twój komentarz. Nigdy nie słyszałem o II części - teraz muszę koniecznie obejrzeć :D. BTW seria anchorman nie każdemu musi się podobać, ze względu na specyficzne poczucie humoru. Film jednak całkowicie trafił w mój gust i nieźle się uśmiałem :D Brick rządzi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones