PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=981}

Legenda

Legend
6,7 12 652
oceny
6,7 10 1 12652
5,9 7
ocen krytyków
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

Perfekcyjna baśń

ocenił(a) film na 10

Nie ma i pewnie nie będzie lepiej nakreconej baśni. Wszystkie horre pottery mogą mu buty lizać.

zarptak

Potter raczej nie wpisuje się w konwencję Baśni ,z resztą Labirynt Fauna tez średnio. Jedyne czyste 100% baśnie to Legenda i Labirynt i oba te filmy wypełniały mi dzieciństwo. Oglądałem je na zmianę DOSŁOWNIE codziennie. Szczególnie Megindes ;P czyli magic dance z Labiryntu ;D Podziwiam Mamę ,za wytrzymałość psychiczną. W każdym razie ,diabeł z Legendy hipnotyzuje mnie do dzisiaj i już do końca życia będzie siedział mi gdzieś w wyobraźni jako wazny element mojego dzieciństwa ;) Współczuję współczesnym dzieciom ,że nie będą miały takich "bodźców" jakim dla mnie jest ten film ,wywołujących wspomnienia i bardzo dobre emocje. Oglądam te dwa filmy obecnie raz na miesiąc raz na dwa. Z Legendą jest o tyle przyjemnie ,ze mam wszystkie jej wersje i mogę wybierać ;) Ktoś jeszcze spędził dzieciństwo z Dżekiem ,Kampem i Panem Ciemności żyjącymi w wyobraźni?

ocenił(a) film na 10
Ottiss14

Jakie wszystkie wersje? To jest kilka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones