PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 356
ocen
6,6 10 1 48356
6,6 38
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

Trzecia część

ocenił(a) film na 4

Czy trzecia część tego filmu to będzie The Suicide The Squad?

Tymonello

Hahahaha

Tymonello

Mam nadzieję że ten film naprawi poprzednia część, która oprócz genialnej Margot, była totalnym niewypałem

No i będzie grał
Dżon Sina :)

FILMAN99

A czy suicide squad 2 będzie mial dubbing polski? Bo ptaki nocy nie miały

przemek_nurkiewicz

Szczerze to nie wiem, w jedynce mi się niezbyt podobał bo nie był dobrze zgrany z odgłosami filmu i nie pasował to wielu postaci dany głos polskiego dubbingujacego

FILMAN99

Dlatego oglądałem z napisami

ocenił(a) film na 8
przemek_nurkiewicz

To nie dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
FILMAN99

ja go nie widziałem w żadnym trailerze

Tymonello

The Suicide of The Squad - to byłoby nawet niezłe.

szmyrgiel

“ The Suicide of The Squad” niezle mnie rozbawilo :D mistrz!

Tymonello

to nie jest druga część, tylko nowa wersja od Gunna. jeżeli nakręci kolejną, to prawdopodobnie ona będzie miała numerek 2

ocenił(a) film na 10
eguaroc1

Do tej pory wiedziałem że sequel to znaczy kontynuacje, inaczej pisząc jest to druga część filmu "Legionu samobójców" a nie nowa wersja. To że zmieniony został reżyser, nie oznacza że to nowa wersja. Nikt ci nie zabrania tak myśleć. A kolejna część nie będzie miała najpewniej numerka, bo się odchodzi od numerowania filmów. W DC już od dłuższego czasu nie stosuje się numerowania filmów, jedynie zapowiadany na przyszły rok Aquaman ma tytuł Aquaman 2 oraz na 2025 rok Wonder Woman jako Wonder Woman 3. Cały czas nie wiadomo czy powstanie i kiedy Justice League Part Two. To trzy przypadki nadania numerku do filmu. A jakie tytuły będą miały te produkcję, to się dowiemy. Według mnie i tylko wg mnie, Legion samobójców z 2016 jest częścią pierwszą a Legion samobójców: The Suicide Squad jest częścią drugą. Żeby było jasne. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera z 2021 roku jest np przemontowaną wersją filmu Liga Sprawiedliwości z 2017 roku. Nowe wersje to były filmy o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana. Odnosząc się do wątku forum, to logiczne byłoby nadanie tytułu 3 części filmu tak jak autor tematu sugeruje pytaniem :-)

Bon_Jovi

dla każdego normalnego jasne jest, że ten film nie ma w tytule "2", bo studio chce się odciąć od filmu Ayera i zrobić "miękki" reboot tej serii. ok, postacie pojawiły się wcześniej, nie negujemy tego, ale to ma być dla nich nowy początek w uniwersum

ocenił(a) film na 10
eguaroc1

Jest też odwołanie w filmie do pierwszej części, więc jest to jak najbardziej druga część. Wonder Woman 1984, też nie miało w tytule "2", a mimo to była to druga część. Jest tak od lat że nie nadaje się numerków kolejnym częściom. Ale w sumie możesz mieć swoje zdanie, ja mam swoje gdzie uważam że to jest druga część. Terminatory też miały być restartami serii, a każda się odwoływała do poprzednich części, poza ostatnią która miała być ostatnią odsłoną, a są planowane kolejne części.

Bon_Jovi

Nadanie takiego, a nie innego tytułu, było ewidentnym krokiem studia, żeby marketingowo odciąć się od filmu Ayera i jego porażki. Co nie znaczy, że wydarzenia z tamtego obrazu zostają wymazane z uniwersum.

eguaroc1

Terminatory natomiast nigdy nie ignorowały oryginalnych filmów Camerona. I nowsze odsłony pomijają wydarzenia z poprzednich, nie znajdziesz nigdzie nawiązań do trójki czy Genisys.

ocenił(a) film na 6
eguaroc1

Przecież nic w TSS nie odcina się od filmu Ayera :D Który - tak nawiasem mówiąc - był sukcesem. W przeciwieństwie do TSS.

Tymonello

Może też być be 3 or suicide squad :)

ocenił(a) film na 7
Tymonello

Too Squad To Suicide

ocenił(a) film na 1
Tymonello

A Suicide Squad

ocenił(a) film na 6
Tymonello

A w Polsce: Legion Samobójców powrót The Suicide the Squad

ocenił(a) film na 9
Tymonello

The best of: Sucide Squad

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Tymonello

Ty śmieszku

ocenił(a) film na 4
Tymonello

Dobre pytanie, trudno na poważnie rozmawiać o tych blockbusterowych gniotach jak się nawet nazywają tak samo

ocenił(a) film na 4
Tymonello

Ja proponuje,zeby trzecia czesc wgl nie powstała po tej katastrofalnej dwójce ale jesli juz mają robic kontynuacje to niech to bedzie ;

THE SUICIDE SQUAD:THE SUICIDE SQUAD:THE SUICIDE SQUAD

ocenił(a) film na 8
marcinpastuszynski

I to jest najlepsze rozwiązanie. Jestem za, a nawet przeciw.

ocenił(a) film na 8
Tymonello

The The Suicide Squad.

ocenił(a) film na 8
Tymonello

Piszę gość co ocenia wszystkie filmy z gwiezdnych wojen na 10...

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 8
Tymonello

Fakt nie zauważyłem autokorekty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones