PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Chyba już nie wiem o co w kinie chodzi. Film przypomina teledysk, ekspozycja postaci z co rusz nową piosenką. Potem rozwałka na całego, znowu piosenki, bez budowania klimatu, wybuch, strzał, cios. Jedynie scena w barze, była chwilą wytchnienia. Dla mnie film zmontowany na szybko i nie widzę uzasadnienia dla tej formy. Nie ruszają mnie postacie i co się z nimi dzieje. Zostanę przy mrocznym rycerzu, jeśli o DC chodzi. Może po prostu za stary jestem na to ;).

ocenił(a) film na 8
VinnyPaz

Te postacie i historie powinieneś znać już idąc do kina, a w kinie cieszyć się akcją i zabawą w tym świecie. To film ewidentnie dla fanów DC

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

nieprawda, film to oddzielny twór, nie trzeba znac komiksów tak samo jak ksiązek idac na ich adaptacje. gdybym chciala czytac wszystko co bylo kanwa dla swiata filmwego to zycia by mi braklo. film ma bronic sie sam i tak pokazac historię zeby zaciekawic, wciagnac widza, jasno przedstawic wątki.

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

I nie przedstawił?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones