PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Po wielu informacjach napływających zewsząd, iż film jest największą klapą sezonu, poszedłem na specjalny seans z mega obawami i nastrojony, że obejrzę syf.
Jednak przyznam, że kurczę - podobało mi się.
Nastrój na pewno nie jest mroczny jak BvS - można śmiało się odprężyć i obejrzeć w miarę lekki film, z kilkoma fajnie nakreślonymi postaciami.
Oczywiście całe show kradnie Harley, choć muszę przyznać, że Deadshot nie wypadł tak najgorzej.
Zupełnie nowy pomysł Leto na Jokera - z pewnością nie mial być śmiesznym Jokerem i żartu to chyba nie miał żadnego - ale wyczuć można że jest świrem (niezła scena w klubie i w retrospekcjach).
Oczywiście zakończenie dość przewidywalne + scena w trakcie napisów końcowych.
Kilka razy pojawia się Batman i dosłownie na 5 sekund Flash, więc fajne nawiązanie do szerszego uniwersum DC.
Myślę, że warto obejrzeć i samemu ocenić.

ocenił(a) film na 5
barszczufcb

Mam nadzieję że będę miał przynajmniej takie same zdanie jak ty. :/

ocenił(a) film na 4
barszczufcb

co jest w scenie po napisach?

ocenił(a) film na 7
Darado

Po napisach (spojler) Amanda Waller rozmawia w restauracji z Brucem Waynem na temat metaludzi.

ocenił(a) film na 4
barszczufcb

kurcze myślałem ,że pokażą nowego członka składu , np Deathstroke czy Black spidera

barszczufcb

Jokera serio tak mało jak piszą, czy jednak nie?

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Pojawia się okazjonalnie co jakiś czas. Około 20 minut w całym filmie łącznie.

barszczufcb

Aaa to i tak fajnie, że nie jest raz na dłuzej i potem go nie ma. Dzięki :) A sceny akcji przewiajają się przez cały film czy tylko końcówka?

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Właściwie to cały czas coś się dzieje. Jak nie strzelają to są retrospekcje (retrospekcje wogole są ciekawe). Ale same walki niestety nutą po jakimś czasie a samatorów finałowa potyczka jest dość przewidywalna. Ale jest ok

ocenił(a) film na 7
barszczufcb

sorry za błędy - piszę z autokorektą z tel :)

barszczufcb

ogólnie świetny soundtrack w całym filmie to też na plus ;)

ocenił(a) film na 7
rocky_filmaniak

Zgadzam się

barszczufcb

Okej, dziękuję :)

barszczufcb

Też dziś byłem na przed premierze w Kato i według mnie spoko film. Harley cały film skradła swoją rolą.Ci bossowie azteccy też spoko pomysł, coś nowego, nie kosmici znowu. Fabuła średnia ale ogółem fajnie się film oglądało. Muzyka też bardzo dobra.polecam zobaczyć.

ocenił(a) film na 2
barszczufcb

Z tego co słyszałem, to 20 minut właśnie go nie ma, chyba 9 mniej, ale może się mylę.
Ja strasznie czułem to, że kilku scen w jego retrospekcjach po prostu brakuje

ocenił(a) film na 2
barszczufcb

Mam pytanie. Kto zginął i w jaki sposób?

ocenił(a) film na 7
ejdamejdam

Slipknot zginął - Rick Flagg wysadził mu głowę za próbę ucieczki :)

ocenił(a) film na 7
barszczufcb

aaa i Diablo zginął, zabity przez głównego Badguya

ocenił(a) film na 2
barszczufcb

A czy było krwawe bo chce iść ale nie lubie za bardzo krwi i porozrzucanych części ciała

ocenił(a) film na 7
ejdamejdam

krwi nie ma prawie wcale, ze względu na to że przeciwnikami ekipy są ludzie zrobienie z żużlu :)

ocenił(a) film na 2
barszczufcb

Dzięki za odpowiedź. Skoro nie jest tak brutalne to pójdę do kina, chociażby żeby zobaczyć w filmowej wersji mojego ulubionego bohatera dc ricka flaga :)

ocenił(a) film na 2
barszczufcb

Na przykład podczas śmierci slipknota

ocenił(a) film na 9
barszczufcb

Była jednak scena po napisach czy nie?

ocenił(a) film na 5
The_Joker_Mr_J

Ponoć jest, wiele osób tak pisze.

ocenił(a) film na 10
robert2207

Była. Bardzo ciekawa zresztą.

oscilek

to ta z Batmanem i tą czarną czy jeszcze jakaś jeszcze była?:)

electrode

"tą czarną" serio?

ocenił(a) film na 7
barszczufcb

Mógłbyś napisać jak wiele scen z Jokerem w porównaniu do tego co jest na trailerze wycięto. Tzn tak ogólnie jesli pamietasz scene z trailera której nie było w filmie :)

ocenił(a) film na 7
Kruchy_serious

Nie ma np sceny jak z przypaloną twarzą mówi "być bye". Ogólnie bardzo dużo z całości jego występu pokazano w trailerach.

ocenił(a) film na 7
barszczufcb

Ochhh kur..... Dobra jestem wściekły! Tego się obawiałem. Kurde ta scena z przypaloną twarzą była fantastyczna.
Więc nic dziwnego że Jared móiwł o tym w wywiadzie. Wychodzi na to że plotki o wtrącaniu się producentów i obróbce są prawdziwe ;(

ocenił(a) film na 7
barszczufcb

Serio? Znów wycieli pewno 1/3 filmu.... Co ci idioci z WB robią :((

ocenił(a) film na 10
barszczufcb

Po seansie miałem wrażenie, że film powinien trwać jeszcze raz tyle, jednak został okrojony :/ Pewnie wypuszczą wersję extended na dvd, tak jak zrobili z Batman vs Superman...

ocenił(a) film na 7
Mikki666

Mikuś.. a może tak więcej o filmie.. wrażenia?

ocenił(a) film na 10
Kruchy_serious

Mi się podobał, retrospekcje były- petarda! Dużo akcji, cały squad bardzo fajnie odwzorowali. Harley i Boomerang byli mistrzowscy. Bałem się o deadshota, ale na szczęście Will Smith ogarnął rolę. Nie żałuję biletu, ba, chętnie się przejdę jeszcze raz :p
Jednak odradzam 3d, bez sensu ze dwa razy coś przeleciało po ekranie
(byłem na wersji 3d + napisy).

ocenił(a) film na 9
Mikki666

zgadzam się jeśli macie możliwość to wybierajcie 2D, co do samego filmu to bardzo mi przypadł do gustu, w kinie bedziecie się bawić świetnie!

ocenił(a) film na 2
barszczufcb

Po obejrzeniu genialnej animacji z Suicide Squadem miałem duże oczekiwania wobec tego filmu. Spodziewałem się czarnego humoru, strasznego i śmiesznego Jokera oraz fajnie napisanych postaci. Niestety nic z tego co wcześniej wymieniłem w filmie nie znajdziemy. Infantylny i żenujący scenariusz jest za to gwoździem do trumny. Tony patosu i ideałów o miłości ,przyjaźni itd. przekraczają granice dobrego smaku. Momentami miałem wrażenie jak by film stworzyło jakieś beztalencie z pod loga Disneya. Harley dobrze zagrana ale również słabo napisana. Oprócz tego mogli dać więcej gacka zamiast jakiegoś czary mary. Na pewno wpłynęło by to znaczenie lepiej na odbiór filmu ,a przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 1
barszczufcb

bardzo słaby ale się spodziewałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones