PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 089
ocen
6,1 10 1 235089
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Widzę że większość z was uczepiła się postaci Jokera. Twórczość Jareda Leto znam doskonale i żeby rozwiać wszelkie wątpliwości nie dla tego że słucham jego muzyki czy że jest nie wiem jak przystojny , tylko dlatego że filmy w których gra są bardzo ambitne i trudne a jego role zawsze zagrane świetnie i całym sercem ... Począwszy od Roli w Requiem Dla Snu , Mr Noobody a już nie wspominając o jego fenomenalnej roli w filmie Witaj w Klubie za która dostal Oscara . Naprawde czy Joker ma blond wlosy, srebrny garnitur i nawet jak by mial różowy samochód, najważniejsze jest jak aktor zagrał i zinterpretował role .... A ja wierzę że Jared swoimi umiejętności pokaże nam nowego Jokera , mroczniejszego, może mniej lubianego niż poprzednie odsłony ale hipnotyzujacego i wzbudzajacego groze

QueenOfPeace92

Stary ale poprzez nowy .. genialny zapewne dla niektórych.. system wyświetlanie postów na głównej stronie filmu wciąż 'żywy' post..

Jeżeli kiedyś wrócisz do czytania ..rok starego postu to napiszę tylko że w części miałeś/łaś rację.. Leto dał z siebie wszystko.. Nigdy nie byłem jego fanem ale w ostatnim czasie obejrzałem parę filmów z nim i gość potrafi grać..
Co zawiodło tą postać to scenariusz.. jak już wcześniej gdzieś pisałem to nie jest joker ..tylko głupi gangster który za motyw przewodni obrał sobie Jokera.. Scenarzysta odebrał tej postaci wszystko (poza zielonymi włosami i białą skórą) co czyniło tą postać... Myślę że ludzie narzekali głównie na to.. nawet nie widząc filmu wygląd sugerował te zmiany..

ocenił(a) film na 2
CZacza

wszystko...czyli niewiele <3

QueenOfPeace92

Jared Leto sam przyznał już nie raz, że nie czuje się dobrze w rolach tego typu. I faktem - mało uwydatnił z "króla szaleńców". To dobry aktor, ale obiektywnie należy oceniać, a nie "a jego role zawsze zagrane świetnie". Przy takim podejściu jest w tym ZERO obiektywizmu. Z góry zakładasz, nawet nie oceniasz, hejtujesz tych z odmiennym zdaniem, zakładając ów temat pod stroną filmu.
Weź się zastanów, bo żałosny to jest cały ten cyrk, który odstawiasz...
Większość dała ci lajki przez sam tytuł "Żałosne", który odnieśli sobie się do całego filmu (w końcu to TU otworzyłaś temat)...

QueenOfPeace92

on się tak nadaje do roli Jocker'a jak ten przydupas daniel craig na Bond'aczyli wcale

ocenił(a) film na 9
QueenOfPeace92

Może i wkładał w to całe serce itp. ale wg mnie on nie nadaje się do tej roli, a poza tym jego dialogi też nie były najlepiej ułożone

QueenOfPeace92

Krótko i węzłowato:Leto zachowywał się tak,jakby grał osobę zdrową psychicznie,która usiłuje naśladować chorych psychicznie. Dziękuję bardzo!

ocenił(a) film na 8
Faraon_filmaniak

Dużo lepiej zagrał mysterio w spidermanie po prostu źle go dobrali ale film był fajny.

QueenOfPeace92

Warto obejrzeć czy szkoda czasu?

QueenOfPeace92

Warto zobaczyć ten film? Czy Will Smith dobrze zagrał w filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones