PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 035
ocen
6,1 10 1 235035
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Według mnie świetna postać, nie wiem czemu wszyscy zachwycają się tylko Harley, po prostu dostała więcej czasu, ale ogniomiot tez był genialną postacią :)

użytkownik usunięty
Kejta

Też mi się on podobał. Fajnie wyglądał z tymi tatuażami, no, i świetnie zagrał. Chociaż w sumie to tylko Harley doceniają, Deadshota też, ale mniej. Resztę już nie.

ocenił(a) film na 10
Kejta

Mi też się spodobał :)

ocenił(a) film na 6
pola23451

Genialna Harley, bardzo dobry Boomerang (Courtney!) i Diablo, Deadshot w wykonaniu Smitha też mile zaskoczył. Joker w tej konwencji był w porządku, ale w pełni zgadzam się z recenzją Michała Walkowicza (FW), że obrał zbyt wiele kierunków swojej postaci. Tak wiem, jego postać z założenia nie jest logiczna. Killer Croc robił bardziej za cichego śmieszka niż morderczego łowcę. Rick Flag denerwował głównie ze względu na odtwórcę roli. June Moone TAK / Enchantress NIE.

użytkownik usunięty
Kejta

Jak dla mnie najlepsi Diablo, Harley i Deadshot

ocenił(a) film na 6
Kejta

Dla mnie był najlepszy z całego towarzystwa. (Joker i Katana dostali za mało scen)

ocenił(a) film na 8
Pink_Phink

Katana tak na doczepkę była w sumie, a szkoda bo teraz w komiksach jest stałym członkiem Squad

ocenił(a) film na 6
Kejta

dobra scena na koncu ale to efekty specjalne:-P

ocenił(a) film na 6
Kejta

Był najlepszy z grupy i go zabili :(

Kejta

Ja doceniam El Diablo i DC Comics, w wieku studenckim, tzn. 19-24 latka, wolałem głupkowate poczucie humoru Marvel Comics. Teraz mam ponad 35 lat i wolę komiksy dla dorosłych z mrocznym klimatem...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

A ja wolę wszystkie, które są dobre :)

Kejta

Dla mnie on , harley quinn i deatshot byli najlepsi!

ocenił(a) film na 8
Kejta

Dla mnie tez był spoko, tylko to jest praktycznie w ogóle nie znana postać z komiksów

Kejta

Jedyna użyteczna postać w całym filmie + jako jedyny ma jakiś tam character arc. Harley to z kolei żeński Deadpool, nie ma nic wspólnego z jej animowanym odpowiednikiem z DCAU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones