PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Bardzo słaby

ocenił(a) film na 3

Przykro mi, ale ten film jest żałosny. Typowa papka dla Amerykanów. Film jest niezgrabny, czasami nielogiczny, czasami po prostu żenujący. jedyne plusy to postacie Jokera i Harley Quinn, Jak tak dobry aktor jak Will Smith mógł zagrać w takim gniocie?...

ocenił(a) film na 4
kinomaniak84

Zgadzam się w 100% Joker i Harley Quinn to jedyne plusy tej produkcji. Pomimo tego, że film jest słaby, to chętnie obejrzałbym wersję rozszerzoną (mam nadzieję, że jednak się ukaże) ze względu na Jokera, bo zajebiście mi się podobał i chyba umrę jak nie zobaczę tych wyciętych scen

kpawlak2000

Jeśli nie podobał ci się Deadshot to przepraszam bardzo, ale na niczym się nie znasz.

ocenił(a) film na 4
Blaxi

Podobał mi się Deadshot, gdzie napisałem, że mi się nie podobał?

kpawlak2000

Napisałeś, że Harley i Joker to jedyne plusy produkcji. Otóż nie. Jednym z niewielu plusów jest Deadshot.

ocenił(a) film na 4
Blaxi

Mój błąd, pominąłem go

ocenił(a) film na 1
kinomaniak84

owszem totalny gniot.
dla mnie nawet Harley tego nie ratuje, twórcy skupiają się na jej seksowności, bardziej przypomina dziewczynkę której zabrano lizaka, niż psychiatrę która oszalała.
dno i wodorosty, szkoda Jareda Leto dla roli tego Jokera.

ocenił(a) film na 9
kinomaniak84

Podaj jakieś przykłady. Bo chyba nie oczekujesz logiki o filmu na podstawie komiksów? I co to znaczy że film jest "nizgrabny". Pierwszy raz słyszę takie określenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones