PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Bohaterowie

ocenił(a) film na 9

Witam. Jestem zainteresowany filmem, ale nie siedze w DC i nie za bardzo znam wszystkie postacie które wchodzą w squad. mógłby mi ktoś opisać z lekka każdą z nich? Harley i deadshota nie trzeba xD

Hlontro

Captain Boomerang-pochodzi Austaralii,jak nazwa wskazuje jest mistrzem rzucania bumerangami(tak brzmi głupio,ale rzuca róznymi bumernagami).
Katana-wojowniczka,dobrze wlada kataną(nazwa wskazuje :) znowu )

ocenił(a) film na 9
LordVader345

nie no dzięki :D chociaż to wystarczy ^^

Hlontro

Spoko

Hlontro

Killer Croc-czlowiek, który jest chory na tzw. chorobę łusek. W sumie wygląda jak krokodyl. Ale w filmie nie bo on dopiero "dorasta" do bycia krokodylem)
Slipknot-mistrz posługiwania się liną.
El Diablo-za duzo o nim nie wiem ale ogółem jest Hiszpanem i ma moce ognia.
Enchartes(czy jak to się pisze)-tu gorzej-jeszcze mniej o niej wiem. Więc ja ci tej postaci nie wytlumaczę.


Mam nadzieję ze pomohlem :)

Swoją drogą Slipknot i El Diablo na pewno umrzą.

LordVader345

Umrą mistrzuniu ortografii umrą

mike_de_ostrowsky

Szybko pisałem i tyle...

Hlontro

Zapomniałem o Rick Flaggu :)
Tez o nie nie wiem ale jest przywódcą drużyny

Hlontro

Rick Flagg-W komiksach miał różne wcielenia-ojciec,syn i wróg.
W filmie chyba będzie ten drugi.
Podobnie jak Deadshot uzywa broni palnej, jest scepjalista walki wręcz ale używa też materiałów wybuchowych

Hlontro

Jeszcze o Boomerangu-jest tchórzem i zdrajcą-drużyna nie może mu ufać.
I o Katanie:ssoja bronia potrafi wyssac duszę przeciwnika a potem się z nim porozumiewac.
Enchantres-jest własciwis antybohaterkę. Ma magiczne zdolnosci.

I poprawa o El Diablo-kiedyś go uderzył... piorun. Jest chyba 2 najbardziej szalona osoba z SS. Specjalizuje się w atletyce i w boksie

Hlontro

P.S. Sory za nie porządek w postach :)

LordVader345

Nie przypominam sobie żeby Rick Flag był jakimś specjalistą od sztuk walki. Bardziej był znany jako lider i dowódca Suicide Squad odpowiedzialny za taktykę, wyposażenie i infiltracje. Typowy komandos ale bez jakichś super umiejętności na poziomie Deathstroke'a albo Katany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones