PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 350
ocen
6,1 10 1 235350
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Czy tylko mi...

ocenił(a) film na 3

Czy tylko mi nie podobała się Harley Quinn?
Czytam tematy na forum i praktycznie w każdym (nawet w tych krytykujących film) wychwala się Harley. Może Margot Robbie odwaliła kawał dobrej roboty, ale mi kompletnie nie przypada do gustu. Jest strasznie irytująca i wydaje mi się, że "zbyt bardzo szalona". Margot Robbie może dobrze wypada w tej roli, ale ja mam wrażenie, że trochę przesłodziła. Jeśli chodzi o komiksy to raczej unikam tych z Harley, bo w sumie w komiksach też mnie irytuje. Nie wiem, może jest tak dobrze odwzorowana, że skoro w materiale źródłowym jej nie lubię to w filmie jest to samo :)

ocenił(a) film na 8
trechu

A oglądałeś za dzieciaka serial animowany Batman gdzie ona była?

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Właśnie nie. Obejrzałem tylko parę odcinków, a tak za bardzo mnie nie interesował.

ocenił(a) film na 8
trechu

Właśnie, dlatego pewnie masz takie podejście do tej postaci

ocenił(a) film na 3
trechu

Dokładnie miałem takie same odczucia. Irytująca i co najgorsze jej zachowanie było mocno przewidywalne, a przecież osoby szalone lub chore psychicznie powinny być właśnie nieprzewidywalne prawda?

ocenił(a) film na 3
AlexGolian

Yay, ktoś podziela moje zdanie :)

ocenił(a) film na 3
AlexGolian

W sumie narzekamy na Harley, ale czego mogliśmy się spodziewać, skoro sam Joker w tym filmie wypadł bardzo słabo i nie można go porównywać do wcieleń z poprzednich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones