PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 318
ocen
6,1 10 1 235318
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Dubbing.

ocenił(a) film na 9

Byłam dzisiaj na dubbingowej wersji i jestem pozytywnie zaskoczona, można by się przyczepić owszem ale w sumie to wyszło im to nieźle, szczególnie Harley czy Joker.

ocenił(a) film na 3
martamk4

Czemu byłaś na dubbingowej wersji?

ocenił(a) film na 6
Gyp

Niedowidzi, miała darmowe bilety, tylko wtedy mogła/mogli wszyscy jej znajomi, nie nadąża za napisami. Mam jeszcze jedna myśl, to trochę abstrakcja, ale... może po prostu preferuje?

ocenił(a) film na 3
RobertSolski

Niektórzy preferują jeść kupę zamiast kebaba, nie wnikam

Gyp

Śmieszku, w niektórych miejscowościach nie ma innej opcji.

ocenił(a) film na 3
Annuleczka

Wtedy się cierpliwie czeka na blu-ray, chyba że komuś bardzo zależy na seansie w kinie, wtedy się jedzie do większego miasta

Gyp

Haha ciekawe czy sam byś tak jeździł do wielkiego miasta:)

ocenił(a) film na 3
Annuleczka

Gdyby zależało mi na obejrzeniu dobrej wersji filmu w przyzwoitych warunkach? Jak najbardziej

Gyp

To są przyzwoite warunki. Póki nie obejrzysz nie masz co się wypowiadać, bo nie masz o tym pojęcia. Robisz z siebie tylko kolejnego rozżalonego polaczka.

ocenił(a) film na 3
Nillay

Tak, przezywaj mnie od polaczków, pewnie też łazisz na filmy z dubbingiem bo nie umiesz czytać

Gyp

<<Niektórzy preferują jeść kupę zamiast kebaba, nie wnikam>>

Pomijając twoje prostackie porównanie oglądania filmu z dubbingiem do koprofagii- skoro nie wnikasz w to co kto lubi, to po co się o to pytasz?

ocenił(a) film na 3
Kwasiboromir

"Ponieważ szłam z moim młodszym bratem."
Bo takie mogą być też odpowiedzi

ocenił(a) film na 9
Gyp

Ponieważ szłam z moim młodszym bratem.

ocenił(a) film na 3
martamk4

Ile brat ma lat? Pytam bo nie wiem czy wziac dzieciaki. Przeklinaja duzo w tej wersji?

ocenił(a) film na 9
d_devil_2

10 lat. Prawie w ogóle, raz tylko Harley powiedziała - "Piep*rzenie" (tj. bullshit) jak Deadshot odpowiedział że nie był zakochany. Ja mojego brata zabrałam i naprawdę mu się podobało a większość widowni to byli właśnie takie małolaty.

martamk4

bo to film dla dzieci.
o wiele bardziej niż np. nowa Księga Dżungli.

d_devil_2

W wersji z dubbingiem co najmniej po dwa razy użyto słów takich jak "kut@s", "suk@", "cip@". Kilkukrotnie padają wulgaryzmy typu "gówno", "przesrane". da się też usłyszeć przekleństwa takie jak: "skur.iel", "piep..yć" no i jedną "kur.ę" - choć powiedzianą dość cicho i niedokończoną.

ocenił(a) film na 9
martamk4

Haha a wyżej taka dyskusja o powód się zrodziła.

ocenił(a) film na 9
JohnnyRyper

Yeah, widziałam. Ludziom to się naprawdę nudzi że o takie rzeczy się kłócą, smutne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones