PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 359
ocen
6,1 10 1 235359
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Jak można mając tak świetną historię i obsadę zrobić tak średni film? Czy WB nie może zatrudnić porządnego reżysera,który ma własną wizję, a nie robi takiej fuszerki?
Muzyka,wspaniała Harley i sceny akcji-to byłoby na tyle plusów. Reszta to szrot:chaos w scenariuszu,żałosna i wręcz śmieszna walka dobra ze złem, bo oczywiście Legion to ludzie doświadczeni przez los bla bla bla, a nie zimne s#urwysyny, które mordują i wypuszczeni z klatki szaleją.
Niepotrzebny wątek rodzinny Deadshot'a i rodzinki spalonego.
Fabuła żałosna, te czarownice, kiedyś niby bogowie, które giną od bomby, a przykładowo rakieta na nich nie działa, to jakiś absurd. W ogóle pomysł, w którym młoda pani archeolog znajduje jakieś czaszki i zamienia się w wiedźmę jest tak durny i oklepany, że chyba Dżin był lepszy... Naprawdę, zamiast zrobić coś w stylu TDK, czyli surowy,realistyczny i epicki film, to nie, trzeba dowalić fantasy,magią i innym g#wnem. Zwiastuny kompletnie nie pokazywały tych bzdur, a szkoda, bo bym się nie wybrał...
Joker? Ten sam, który zachowuje się jak zwierzę(mruczy i warczy),wygląda jak debil,jest przez 10 minut i to przeważnie w retrospekcjach i kompletnie nie czuje się przy nim grozy?? To ma być te Joker? Haha.
Żartów nawet nie skomentuję.
Jednym słowem, nie tak miał wyglądać ten film, bardzo przykre, bo potencjał na zwiastunach było widać...

pliseq

"Czy WB nie może zatrudnić porządnego reżysera,który ma własną wizję, a nie robi takiej fuszerki? "

Ayer właśnie miał własną wizję, ale Warner Bros. się wpieprzyło i zażądało dokrętek wbrew jego woli.


I nauczcie się w końcu stawiać apostrofy we właściwe miejsca. "Deadshota", nie "Deadshot'a"

ocenił(a) film na 5
Blaxi

Ayer oprócz Dnia Próby nie ma w dorobku nic dobrego, więc jaki z niego dobry reżyser? Z czym do ludzi.

pliseq

Furia jest dobra.

ocenił(a) film na 5
Blaxi

Tak szczególnie końcowa sekwencja, w której Brad nawala sobie z karabinu, a otoczonych pięciu czołgistów przez SS-manów zabija ich setki xD. Daj spokój, Furia nie jest dobra, a Ayer nie jest dobrym reżyserem. Jeden film mu się udał, dokładnie jak Snyderowi.

użytkownik usunięty
pliseq

co najwyżej kilkunastu ale nie setki

ocenił(a) film na 5

To był chłopie cały oddział SS, nikt w tej elitarnej grupie nie doszedł do wniosku, że przydałoby się do czołgu wrzucić granat, albo zniszczyć go pancerfaustem. Zamiast tego każdy z nich wchodził do czołgu i dostawał kulkę. A Brad przyjął chyba 3 strzały od snajpera i nadal strzelał.

użytkownik usunięty
pliseq

każdy kto próbował się zbliżyć dostał kulkę, gdybyś oglądał uważnie to wiedziałbyś że próbowano go zniszczyć pancerfaustem, a Brad najwyraźniej nie dostał w łeb więc miał prawo przeżyć

ocenił(a) film na 5

A możesz mi powiedzieć, po co SS-mani mając przewagę,granaty i pancerki próbowali wejść do włazu?
Próbowano, ale dopiero na końcu, naprawdę nie ośmieszaj się już.
Problem w tym, że jego przeciwnicy padali po jednym od zwykłego strzału, a nie precyzyjnej snajperki.
Nadal chcesz mi powiedzieć, że to było realistyczne?

użytkownik usunięty
pliseq

A nie pomyślałeś może że to nie miało być realistyczne ? Że jest to wszystko wizja reżysera który ma prawo zrobić sobie film jak chce, nie przejmując się ograniczeniami ?

ocenił(a) film na 5

Jeśli film wojenny umieszczony w czasach ll wojny światowej nie jest realistyczny, to świadczy o jego słabości.
Ma prawo, a ja mam prawo ten film skrytykować. O co ci właściwie chodzi?

użytkownik usunięty
pliseq

Jeżeli film jest robiony przez reżysera z własną wizją to może on sobie zrobić film jak tylko sobie zechce

ocenił(a) film na 5

To oczywiste, ale jeśli wypuszcza film, to musi się liczyć z krytyką. Twoje argumenty są żałosne.

użytkownik usunięty
pliseq

Czyli ma zrobić film pod publikę ?

ocenił(a) film na 5

Ma zrobić realistyczny film z dobrą fabułą, skoro taguje go jako wojenny.

ocenił(a) film na 9
pliseq

Czyli w skrócie zwiastun nie oddał tego jaki będzie film i teraz masz focha.

Dlatego przed tym filmem unikałem jakichkolwiek zwiastunów i film bardzo mi się podobał. Super rozrywka.

ocenił(a) film na 5
JohnnyRyper

Dokładnie, film nie spełnił moich oczekiwań, dlatego uważam, że jest słaby. Coś jeszcze?

ocenił(a) film na 9
pliseq

Nie bardzo.

użytkownik usunięty
pliseq

może przestań chodzić do kina na filmy Superbohaterskie ?

ocenił(a) film na 5

Może przestań wchodzić na moje posty i je komentować? Ta sama logika.

użytkownik usunięty
pliseq

czyli przyznajesz się że zachowujesz się głupio ?

ocenił(a) film na 5

Nie, przyznaję że ty zachowujesz się głupio, pisząc pod każdym moim postem nie na temat.

użytkownik usunięty
pliseq

Napisałeś "ta sama logika" czyli przyznałeś się że głupio robisz

ocenił(a) film na 5

Dziecko, naucz się czytać ze zrozumieniem. Dopiero później produkuj się na forach internetowych. Robisz z siebie pośmiewisko.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

No, no tylko bez wyzwisk. Bo później będziesz płakał, że obrażam ludzi, którzy mają inne zdanie.
Zresztą i tak cię już zgłosiłem. Mam nadzieję, że znowu dostaniesz bana.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Czyli klasyka - film z tego gatunku ci się nie podobał. Jak zresztą zawsze. Tyle w tym temacie ;)

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Dokładnie, nie podobał mi się film. Straszne.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Czy ja wiem czy straszne? Głupie to na pewno. To tak jakbym ja chodził na horrory tylko dlatego, że są popularne, a potem zakładał za każdym razem temat, w którym po tym horrorze jeżdżę. Niezbyt mądre to by było, nieprawdaż?

użytkownik usunięty
Ryloth

Bo trzeba weryfikować swoje opinie? Zwłaszcza że tyle można się nasłuchać, że tym razem ma być inaczej, że luźniej, że sensowniej i że w ogóle BvS zaorane... jasne :]

użytkownik usunięty

aha czyli można nie lubić filmów z danego uniwersum i iść na nie w nieskończoność i się dziwić że są jakie są ?

użytkownik usunięty

Nie wydaje mi się, żeby to była nieskończoność, bo DCEU ma dopiero 3 filmy. W ogóle jakie znaczenie mają tutaj uniwersa czy znaczki wytwórni na plakacie? Może pan pliseq lubi komiksy i ten gatunek i oczekuje od niego pewnego poziomu.

użytkownik usunięty

on oczekuje żeby wszystkie kręcił Nolan, wtedy będzie chwalił wszystko

użytkownik usunięty

Nie sądzę, Watchmenów ocenił na 9.

ocenił(a) film na 5

Tak się orze dzieciarnie na filmwebie. No cóż, gratulacje.

użytkownik usunięty

XD Totalnie out of character pliseqa.

ocenił(a) film na 6

Gdyby to był ktoś inny niż pliseq, to bym się zgodził. Ale to typ, który jeździ po wszystkich filmach komiksowych dla zabawy, także jego opinia jest kompletnie bezwartościowa, a ten temat nadaje się do śmietnika.

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Nie po wszystkich, tylko po tych które są słabe. To jest problem twórców tych filmideł, nie mój.
Przypominam znowu, że lubię dobrze nakręcone kino superbohaterskie i potrafię je docenić. Tylko musi być dobrze nakręcone.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Dla ciebie wszystkie są słabe. Na szczęście większość uważa inaczej i możemy cieszyć się tymi produkcjami :) A problem to masz ty, bo obsesyjnie je oglądasz ;)

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Ale Cię boli, że krytykuje filmy, który lubisz ty xD. Piękny ból dupy.
Zawsze mam ubaw, jak to robisz. Mam nadzieję, że nie przestaniesz, widocznie masz dużo wolnego czasu.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Czy boli? Raczej nie. Po prostu mam zwyczaj odpowiadać na dziwne komentarze i skomentować ich sens. Do tego ja ciągle nie potrafię zrozumieć, czemu ty oglądasz te filmy, skoro ich nie lubisz, no ale chyba tego już nie pojmę. Ja w każdym razie bym tak nie umiał, także podziwiam, że wolisz się tak poświęcać, zamiast obejrzeć coś, co sprawi ci przyjemność ;)

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Dokładnie lubię się poświęcać dla innych, żeby tych gniotów nigdy nie obejrzeli. Jestem kapitanem-filmem, chronię przed chłamem.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Ok, tylko taka kwestia, że zdecydowana większość te filmy uwielbia, co potwierdzają średnie i twoje działania tego nie zmienią ;)

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Co ma do tego średnia przepraszam bardzo i dlaczego ma mnie ona obchodzić?

ocenił(a) film na 6
pliseq

A to, że to WG CIEBIE są gnioty. Wg wielu innych to bardzo dobre filmy. Masz prawo do własnej opinii, ale nie obrażaj tych, którzy mają inną i będzie ok ;)

ocenił(a) film na 5
Ryloth

W którym miejscu tutaj kogokolwiek obraziłem? Skoro tego nie zrobiłem w tym wątku, to po co wylazłeś ze swojej nory?

ocenił(a) film na 6
pliseq

"Tak się orze dzieciarnie na filmwebie." - to w tym temacie. A w paru innych wcześniej było tego więcej, ale nie chce mi się szukać. Trochę przyhamuj.

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Koleś przyczepił się do mnie i skrobie te swoje bzdety pod każdym moim postem. Z reguły zamykam mu twarz, ale to się staje meczące, bo pisze jak dziecko,brak mu argumentów i zwyczajnie jest irytujący.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Wszystko zależy od punktu widzenia. Dla kogoś innego to twoje posty mogą być irytujące ;)

ocenił(a) film na 5
Ryloth

Dobrze, ale ja piszę własne posty, a nie trolluje pod kogoś innego, wiecznie pisząc to samo. Zresztą ty też to robisz, więc ogarnij się w końcu.

ocenił(a) film na 6
pliseq

Pisanie własnych postów, w których wiecznie jest to samo, także może być irytujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones