PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Co by nie mówić...
Ocena IMDB: 9,7 - ok. 1270 głosów.
Czyżby zapowiadał się najlepszy film tej dekady? ;)
Jeszcze bardziej nie mogę się doczekać seansu... koniecznie IMAX! :)

ocenił(a) film na 4
electrode

Obstawiam, że w 97% są to po prostu głosy fanboyów, którzy nie widzieli tego filmu, a w 3% głosy hejterów ;)

hevi129

może i masz racje aczkolwiek jest to prawie 1300 głosów. Dość sporo jakby nie patrzeć. Przekonamy się z czasem. Mam dobre przeczucia - sama kreacje Margot - Harley robi wrażenie w zwiastunach i fragmentach filmu ;)

ocenił(a) film na 4
electrode

Też mam dobre przeczucia, jednakże one są naprawdę w znikomym stopniu stworzone dzięki tej ocenie ;)

ocenił(a) film na 6
electrode

Jak będzie 127 tysięcy głosów, to wtedy to coś powie :) Ale ze wstępnych pokazów jest w necie bardzo dobry odzew. Zobaczymy jak jutro recki tak zwanych profesjonalnych krytyków.

bezeth

Jestem ciekaw ich opinii aczkolwiek wiele razu udowodnili mi, że szmirom dają wysoką ocenę a filmom o wiele lepszym te oceny są zaniżane. Bardziej ciekawi mnie box office i reakcja publiczności ;)

ocenił(a) film na 6
electrode

Mnie też, ale na recenzje krytyków tacy casualowi kinomani jednak patrzą. Dobrze żeby były chociaż na przyzwoitym poziomie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
electrode

Dla generycznych mainstreamowców pewno tak.

Dlaczego genetycznych? Kino robi się coraz bardziej rozrywkowe. Jak kogoś nie interesuje takie kino to po co marnować czas na śledzenie tego rodzaju filmów? Nigdy tego nie zrozumiem. Nie lubię mainstream'u - trzymam się z daleka od tego... no chyba, że jestem typowym no life'm, który z nudów i braku życia siedzi i krytykuje :)

electrode

*generycznych

użytkownik usunięty
electrode

O czym ty pieprzysz?

użytkownik usunięty
electrode

Kino z założenia ma dostarczać rozrywkę, niezależnie w jaki sposób, więc nadal nie wiem o co ci chodzi. Nie ma podziału kino rozrywkowe - kino ambitne.

Nie zrozumieliśmy się.

electrode

też czekam z niecierpliwością i myślę że zapowiada się naprawdę porządny flm ;) cóż...niedługo pokazy przedpremierowe

electrode

Ocen na IMDB już jest prawie 1800 :)

ocenił(a) film na 4
electrode

W jakimś tam stopniu te oceny odzwierciedlają poziom filmu. Podejrzewam, że zatrzyma się na 8 z hakiem. W każdym razie nie ma się co sugerować przed premierą tymi pojedynczymi głosami

użytkownik usunięty
katedra

BvS też miał około 9,9.

użytkownik usunięty

Z uwagi na to, że film jednak nie ma u fundamentów wkładu wizjonera, który stworzył takie wysublimowane dzieło jak Sucker Punch, ten film może być naprawdę dobry. Ba, całe DC w kinie może być genialne. Przecież DC w kinie trochę skostniało, najpierw był dobry Nolana, potem przyszedł wiadomo kto. Im więcej różnorakich twórców będzie robić DC, i Snyder zatopi się w ich natłoku tym lepiej. DC ma za mocno podpięte metkę snyderyzmów, jego stylu, Squad ma szansę zatrzeć u ludzi złe skojarzenia z DC w kinie.

użytkownik usunięty

Oczywiście, że DC może być dobre. Mi raczej chodziło o same jaranie się oceną na imdb, która w 90% jest wystawiana przez psychofanów.

użytkownik usunięty

Wiadomo tak jest z każdym filmem wychodzącym z jakiejś wielkiej marki. Warcraft też na początku miał kosmiczną ocenę.

ocenił(a) film na 4

Nie, nie miało. Deadpool i GotG też tyle nie mieli

użytkownik usunięty
katedra

Miało.

ocenił(a) film na 4

Napisz jeszcze coś o Snyderze

użytkownik usunięty
katedra

Ale serio miało, są nawet tematy na froum jak się pseudofani tym jarają. A Snyder to wyrobnik.

ocenił(a) film na 4

:D

użytkownik usunięty
katedra

Taką minę mam jak Cię zaoram.

ocenił(a) film na 4

Byłem prawie pewny, że dziewczynkami się nie interesujesz i nareszcie się ujawniłeś.

użytkownik usunięty
katedra

Dziewczynkami to Ty się interesujesz, ja interesuje się dziewczynami.

ocenił(a) film na 4

Pewnie dlatego udało ci się na studniówkę namówić tylko siostrę

użytkownik usunięty
katedra

Twoją tak.

ocenił(a) film na 4

Nie, swoją

użytkownik usunięty
katedra

Nie, Twoją.

użytkownik usunięty
katedra

Obraza.

użytkownik usunięty

Czyli zgłaszam pachołku.

electrode

idzie ktoś na pokazy przedpremierowe?

electrode

głosów już ponad 2 tyś - ocena 9,6 :)

electrode

macie racje - niby nie warto się przejmować ocenami aczkolwiek dawno nie widziałem by film startował z tak wysokich not :)

ocenił(a) film na 7
electrode

Już 9,5
-szybko zleci

Dragon_87

głosów prawie 3k... :)
zobacze - sam ocenie :)

electrode

Teraz wszystko zależy od RT :D

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Tak z pewnością tylko od nich zależy czy film jest dobry czy zły

Dragon_87

Spójrz na emotke: ":D" to miał być żart ale spalony :P

ocenił(a) film na 7
electrode

Ale nie było jeszcze premiery to niby na jakiej podstawie te głosy zostały oddane ?

Dragon_87

pokazy przedpremierowe :)

ocenił(a) film na 7
electrode

A kiedy były bo szukałem informacji o nich i nic nie mogłem znaleźć

electrode

Tak serio to film jest podobno dosyć niezły. Z poważniejszych recenzji wynika, że jego średnia ocena powinna być między 7,5-8.

ocenił(a) film na 7
electrode

Pierwsza recka na metacriticu już jest .... 50/100 :/

użytkownik usunięty
Emarblues888

Pan Roger Moore z Movie Nation wystawił tyle samo Civil War, nieco więcej dla BvS - bez zaskoczenia.

użytkownik usunięty
Emarblues888

Gdzie ? Jak wchodzę to dalej zero recek.

ocenił(a) film na 7
electrode

Macie swój najlepszy film dekady xDDDDDD
31% na RT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones