PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Moze jeszcze odubbingują

ocenił(a) film na 4
Totemus

Proszę, jest trailer z dubbingiem.
https://www.facebook.com/WarnerPolska/videos/1059050187479102/
Dla porównania lepiej za pierwszym razem obejrzeć zwiastun po angielsku, wtedy ten rodzimy wypada jeszcze gorzej ;)

W kinach BĘDZIE też normalna wersja z napisami, bez strachu.

Totemus

Niestety stary, wykrakałeś....

ocenił(a) film na 6
Totemus

Najlepiej to pójść do kina na wersje z napisami albo poczekać jak ktoś dorobi napisy do wersji eng. a wersje dubbingową nie wspierać swoimi pieniędzmi, to może w końcu Ci idioci przestaną wyprawiać takie parodie.

ocenił(a) film na 5
Totemus

Chciałeś to masz...

GlamourM

Zwiastun z dubbingiem słaby , lepszy z napisami .
Ale jest jeden plus wreszcie polski trailer na forum filmu a nie rosyjski . Ciekawe czy wypuszcza jeszcze 3 zwiastun SS ?

marvelfan_filmweb

Cholera sorry plakat nie trailer szklak ;D

ocenił(a) film na 5
marvelfan_filmweb

pewnie tak, bo do premiery jeszcze dużo czasu

GlamourM

No racja drogi /a GlamourM .
Skomentujesz bitwe Iron man vs Star - Lord lub głosowanie na forum Ant man na najlepszą postać i rolę męską w MCU ?

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

Najlepsza rola męska to według mnie Robert Downey Jr jako Tony Stark/Iron-man.
Szkoda, że ma już pięć...Dziesiątlat.

Deathstroke_filmweb

No , fakt ,szkoda,że ma pięćdziesiąt lat , ale wiesz człowiek sie starzeje , co poradzisz , no nic , taka kolej rzeczy .

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

Wiem. Jeszcze niedawno miał czterdzieści parę. Dopiero startowało Marvel Cinematic Universe,..
Jak ten czas szybko leci...

Deathstroke_filmweb

No fakt racja , czekasz na Civil War lub jakieś inne filmy MCU ?

ocenił(a) film na 7
marvelfan_filmweb

Ogólnie to czekam na Batman v Superman oraz Suicide Squad DC. Z Marvela czekam na Civil War no i to chyba tyle.

Deathstroke_filmweb

OK , to super , skomentujesz moje głosowanie dotyczące biustu kobiet w MCU

marvelfan_filmweb

http://www.filmweb.pl/film/Ant-Man-2015-257691/discussion/G%C5%82osowanie+na+naj lepszy+biust+aktorek+w+filmach+MCU+.,2752055

ocenił(a) film na 6
Totemus

Po tym jak pozamiatali z tytułem to strach pomyśleć jak oni się będą nazywać po tym dubbingu.

tihomax

Joker - żartowniś :v

ocenił(a) film na 6
Totemus

Skoro zdubbingowali BvS, to i to zdubbingują. Niestety u nas jest jakaś poroniona moda na dubbingi w filmach opartych na komixach :( :/ .

ocenił(a) film na 6
Totemus

No i odubbingowali.......................................może deadpoola też powinni wyświetlać z dubbingiem, żeby mamusie z 10 latkami mogły przyjść na ten super dla dzieci film.........................

ocenił(a) film na 7
Totemus

Widziałam wczoraj w kinie zapowiedź... Nie dość, że "Legion Samobójców" to jeszcze dubbing... Do tej pory się nie mogę pozbierać

użytkownik usunięty
Totemus

A kto wam każe iść na film z dubbingiem? Rzygać mi się chce jak czytam komentarze, że dubbing jest gó*nem. No po prostu Polacy to najbardziej po*rzaniony kraj, gdzie nikomu nie można się przypasować. Może wam się podobają filmy z napisami, ale dla mnie na przykład i dla mojej mamy ( ja mam 21 lat, a mama 54 ) patrzenie góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra ... NO BOŻE ŚWIĘTY! ALBO OGLĄDAM FILM ALBO CZYTAM NAPISY! Weźcie Polacy zróbcie Filmwebowi przysługę i przestańcie zakładać te śmieszne tematy na temat jak beznadziejny jest dubbing! Bardzo ja was proszę!!!!!!

ocenił(a) film na 6

Rozumiem, że niektórym może dubbing odpowiadać, ale wkurza mnie, że w związku z tym nikt się nawet nie stara by brzmiał on dobrze.

ocenił(a) film na 8

Serio? Chciałem iść na Żółwie Ninja 2. Zgadnij co? Był tylko z dubbingiem w całej Polsce. Więc gdzie tu wybór?

użytkownik usunięty
Shadow_5

No to wtedy pretensje do tych, którzy tak ustanawiają.

Dzięki. Nie jestem sam na tym forum.

ocenił(a) film na 7
Totemus

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+2+%28polski+dubbing%29-38161
A jednak... co za tragedia

daw2030

Tragedia to mało powiedziane :( dlaczego krzywdzą tak dobrze zapowiadany film ? no pytam dlaczego ? !

ocenił(a) film na 7
Curewhite

żeby dzieciaczki które nie umieją czytać, mogły oglądać filmy nie przeznaczone dla nich :/

daw2030

Otóż to . Jak dla mnie ten film jest przeznaczony dla dorosłych odbiorców a nie dla dzieci . Ciekawa jestem co powiedzą o tym filmie rodzice którzy wezmą dzieci , myśląc że film ten jest dla młodszych odbiorców :/

ocenił(a) film na 7
Curewhite

Pewnie film będzie +15, a ciekawe kto mając tyle lat nie umie czytać napisów i woli słuchać drętwego dubbingu

daw2030

Prawda :/ ale wolą iść na łatwiznę niż słuchać oryginalnych głosów aktorów i czytać napisy :/

użytkownik usunięty
Curewhite

Zacytuję samą siebie: Może wam się podobają filmy z napisami, ale dla mnie na przykład i dla mojej mamy ( ja mam 21 lat, a mama 54 ) patrzenie góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra, dół, góra ... NO BOŻE ŚWIĘTY! ALBO OGLĄDAM FILM ALBO CZYTAM NAPISY!

No w sumie nie trudno się z tobą nie zgodzić . Koncentracja film plus nie przegapienie napisów graniczy z cudem ( sama wiem jak to jest , bo chodzę do kina na filmy z napisami ) i nie zdarzyło się abym nie ominęła jakiegoś napisy , tzn przegapie kilka słów i potem nie wiem jak dialog jest toczony ) . Dubbing sam w sobie być może nie jest zły , bo ułatwia ale czy niedługo wszystkie filmy będą dubbingowane .

użytkownik usunięty
Curewhite

Ale często jest wybór napisy czy dubbing. Tylko kina, które mają gdzieś widzów nie dają 2 wersji.

użytkownik usunięty
Curewhite

Nie mogę tylko znaleźć najnowszego zwiastuna z dubbingiem

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+2+%28polski+dubbing%29-38161 tu masz zwiastun z polskim dubingiem :) A co do tego co powiedziałaś , czy kina mają gdzieś widzów i dlatego nie dają wersji z dubingiem ? nie potrafię ci na to odpowiedzieć

użytkownik usunięty
Curewhite

To jest 2, a mnie chodzi o 3 lub 4

A to jeszcze 3 lub 4 zwiastuna nie widziałam . A myślisz że będzie więcej zwiastunów z dubbingiem ?

użytkownik usunięty
Curewhite

Nie wiem, byłam w kinie na Tarzanie i chyba 4 zwiastun był z Dubbingiem.

Nie powiem Ci bo nie widziałam 4 zwiastunu.

Curewhite

Ale nie o to chodzi. Ja - wielki obrońca dubbingu na tym forum nie mam problemów z tym, że przeoczę jakiś napis. Problem polega na tym, że tracę możliwość zatopienia się w obrazie i w pełni chłonięcia go wraz ze wszystkimi szczegółami. I tu nawet znajomość angielskiego nie pomaga, bo oko odruchowo spada na dół i czyta napis czy trzeba czy nie trzeba.
Dotyczy to zwłaszcza filmów widowiskowych i najeżonych efektami, takich jakimi są właśnie filmy superbohaterskie.
Gdy mam możliwość zawsze w takim przypadku wybieram dubbing. Kiedyś podobnie jak większość miałem z tym problem, ale się przyzwyczaiłem. Przyzwyczaiłem się do nowej jakości, a nie do wady.

Nie chciałbym aby wszystkie filmy były dubbingowane. W niektórych istotne jest dla realizmu i klimatu, aby bohater mówił w swoim języku. Nieśmiertelny przykład to Hitler, Cezar lub Napoleon mówiący po angielsku, albo po polsku.

Curewhite

To rodzice naprawdę by musieli być idiotami. Ale jeśli niektórzy zabiorą na ten film dzieciaczki to znaczy, że: nie znają uniwersum DC, nie oglądali zwiastunów, w których widać dla kogo przeznaczony jest ten film albo oglądali zwiastuny i myślą że np. Joker mówiący "I can't wait to show you my toys" wyskoczy nagle z klockami lego i lalkami.

ocenił(a) film na 8
Rycerzyk69

Przecież ten film ma kategorię PG -13 ,co oznacza że dzieci od 8 roku życia mogą obejrzeć ten film za zgodą rodziców ,kwestia tolerancji filmu :)

użytkownik usunięty
Rycerzyk69

Albo myślą że film będzie o ratowaniu świata z supermocami z morałem na koniec. Nie, w tym filmie przeklinają, np. Harley mówiąca na innych "cipy", lub żarty które nie zrozumieją dzieci. Albo scena tortury.

ocenił(a) film na 6
Curewhite

No tak, bo to film dla dorosłych...

Ryloth

Gdyby nie dokrętki i wycięte sceny to bardzo prawdopodobne, żeby tak było.

ocenił(a) film na 6
Rycerzyk69

Nie. To nigdy w założeniu nie miał być film dla dorosłych. Dokrętki i wycięcia to tajemnica twórców, ale na pewno nie były one spowodowane nadmierną brutalnością.

Ryloth

Skoro tak piszesz. Moim zdaniem ten film się prosił o Rkę. Za dużo mroku podobno było.

ocenił(a) film na 6
Rycerzyk69

"R-ka" zepsułaby ten film. Ona nie nadaje się do gatunku superhero. Nie idzie się na ten film, by oglądać walające się krew czy flaki...

Ryloth

Szanuję twój pogląd na ten temat ale według mnie to się troszkę mylisz. Właśnie w tym filmie pasowała by idealnie. Nadaje się, na pewno nie do wszystkich produkcji w tym gatunku, jednak chciałbym zobaczyć solowego Batmana albo SS 2 (o ile powstanie) w wyższej kategorii wiekowej. Przypomnę, że nadchodzący Wolverine będzie miał kategorię R.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones