PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Lekko rozczarowany

ocenił(a) film na 5

Na Suicide Squad/Legion samobójców czekałem bardzo długo i liczyłem że dostanę dobry film i tak szczerze to trochę się zawiodłem.Chyba liczę na zbyt wiele,ponieważ DC znów zaliczył klapę,no może nie aż taką jak Batman v Superman czy nawet Green Latarn,ale zaliczył.Batman v Superman był wyjątkowo nieudanym filmem.Batman v Superman był chyba najbardziej oczekiwaną adaptacją komiksów wszech czasów na którą ludzie czekali jeszcze przed jej ogłoszeniem.Trailer był okropny,a sam film niedopracowany.Fabuła nie była zbyt trudna do zrozumienia Batman walczy z Supermanem i.............tyle.Jedynym plusem był Ben Affleck,natomiast Green Lantern to już w ogóle była porażka i nie będę się tutaj rozpisywać na temat tego filmu.Powiem tylko że połowa filmu była jeszcze w miarę udana,a druga już niestety nie.Jedyne kogo było mi szkoda w tym filmie to Ryana Reynoldsa że grał w takim gniocie.Jeśli chodzi o Suicide Squad to ten film ma taką samą sytuację co Batman v Superman fabuła jest prosta grupa złoczyńców otrzymuje od rządu szansę na odkupienie, wypełniając misję zagrażającą ich życiu i nie wiem czy tylko ja tak miałem,ale w niektórych momentach film był nudny i się strasznie ciągnął,ale dało się wytrzymać.Cóż nie wiem czy fanom spodoba się ten film.Jak już pisałem troszeczkę się zawiodłem,bo miało być dobrze,a wyszło jak wyszło.Najbardziej podobała mi się gra aktorska Smitha jako Deadshot i Margot Robbie jako Harley Quinn.Podoba mi się również postać jokera,a tak w ogóle to cała obsada nawet daje radę zwłaszcza te dwie wymienione osoby przeze mnie.Myślałem że Suicide Squad będzie dobry jak animacje DC dla dorosłych no bo przecież takiego filmu jak Suicide Squad nie można zepsuć,ale oczywiście myliłem się.Aż strach pomyśleć co będzie z Wonder Woman albo Justice League.

ocenił(a) film na 5
roman876

Zapomniałem dodać jeszcze że chyba lepiej odpuścić sobie te filmy,ponieważ czarno to widzę.Uniwersum DC kuleje i nigdy nie zrobią dobrego filmu

roman876

Zrobili. Choć, głównie robią średniaki...
Ich najlepsze filmy to Watchmen,Batman Burtona i Nolana,Superman 1 i 2... Może jeszcze SS i Constantine. Reszta to albo średniaki albo słabe filmy.

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Watchmen był rewelacyjny.Przede wszystkim miał świetny klimat mimo tego iż wziął się za to Snyder.Jeśli chodzi o Batmany Burtona to są jak dla mnie one najlepsze.Może dlatego że aktor był lepszy niż trylogii Nolana.Bane to dobry aktor,ale nie wyglądał mi na takiego,który mógłby spuścić komuś łomot.Co innego nowy Batman grany przez Affleck.Gdy się go widzi to aż czuć ciary :) Supermana 1 i 2 tego oczywiście starego jeszcze nie widziałem,ale mam zamiar obejrzeć(no może kiedyś oglądałem,ale już nie pamiętam).Za to ten MOS(Man of Steel wyreżyserowany przez Snydera jest okropny.Najbardziej co mi przeszkadzało to aktor grany naszego Supka.O ile pamiętam dobrze Superman był raczej przyjemnym superbohaterem na którego można było liczyć.Tak tu przypominał trochę Mroczą Phoenix z X-Menów.Constantine nie oglądałem,ale też obejrzę.Jak tak teraz patrzę to mam niezłe braki w filmach DC :) Tak więc miałem Legionowi samobójców dać niską ocenę,ale chyba zostanę przy 5.Film taki sobie

ocenił(a) film na 5
LordVader345

http://images.indianexpress.com/2014/07/superman480.jpg

To jest prawdziwy Superman

roman876

A GL ma też kilka plusów: OA,Hal Jordan,Sinestro, spełniał to co w kinach super bohaterskich powinno być. No i akcja :P

ocenił(a) film na 5
LordVader345

GL była dla mnie porażką.Rażące efekty,kiepski scenariusz......do tego jeszcze Reynolds tam grał.Nie chodzi mi oto że to zły aktor przecież świetnie zagrał Deadpoola po prostu było mi go szkoda że grał w takim gniocie.Jeśli chodzi o akcję to już lepiej bawiłem się przy 4-tej części Transformersów

roman876

Oj tam, efekty były lepsze niż w Ataku Klonów czy Power Rangersach

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Tak, ale zmienia faktu że to był zły film.Chociaż muszę przyznać że był lepszy od Catwoman

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Przepraszam.Miałem zapytać,ale zapomniałem co to jest SS?

użytkownik usunięty
roman876

https://pl.wikipedia.org/wiki/Schutzstaffel

ocenił(a) film na 5

Jemu chyba nie oto chodziło

roman876

SS to SUICIDE SQUAD, polski Legion.

A to miał być żart :P

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Aha oto Ci chodziło.Spoko,ale SS na pewno nie zalicza się do dobrych filmów DC.

ocenił(a) film na 5
LordVader345

To nie tak że ja nie lubię DC.Lubię takie postacie jak Batman czy Flash,ale niestety z filmami jest u nich bieda.Jedyne co im się udało to Batmany,dwie części Supermana i serialowy Flash oraz Arrow.Słabo jak na tyle filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones