PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Jared Leto moim zdaniem nie zasłużył na aż taką krytykę.Według mnie plusem jest to, że nie próbował mieudolnie naśladować Ledgera czy Nicholsona. Znalazł pomysl na stworzenie nowego wcielenia Jokera- niszczące wszysko psychopaty, który mimo tego darzy Harley uczuciem, które ciężko nazwać. Szkoda, że nie udało się w pełni rozwinąć postaci. Pytanie, czy po prostu mu nie wyszło, czy tak jak mówi- wycięto dużo scen z jego udziałem. Ja chyba skłaniam się ku tej drugiej wersji.
Nie był to najlepszy Joker w historii kina, ale nie był tez najgorszy.

svamp

Najlepszy z dotychczasowych aktorskich, i jak piszesz nie próbował kopiować stylu, chociaż jeżeli chodzi o charakter jest jota w jotę Jokerem z TASu. Czy Joker mógł być lepiej zagrany? Mógł. Potencjalny najlepszy odtwórca dwa razy starał się o tę rolę - przy okazji castingu do TDK i do Suicide Squad, i nie wiadomo dlaczego dwa razy został olany. A jest nim Adrien Brody.
W zasadzie to mam nadzieję że Flashpoint przetrzewi trochę szeregi DCEU. Według pewnej historii z New 52 Jokerów było trzech. Sprawny scenarzysta mógłby to wykorzystać i wprowadzić po-flashpointowego Jokera - Adriena Brody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones