PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców
ocenił(a) film na 8
koo_2

W tytule chodzi o to jak znasz komiksy, że oni i tak są straceni i rząd i tak chce ich zabić nie ważne co by zrobili

Himiteshu

No to mam nadzieje, że ich zabiją, będzie dramatycznie i mrocznie :D.

ocenił(a) film na 8
koo_2

No ale tak uśmiercać wszystkich bohaterów filmu? Trochę przesada

Himiteshu

Dużo ich jest, za dużo.

koo_2

Zginie na pewno Enchartes,El Diablo i Slipknot. Być może Rick Flag

LordVader345

No i będzie napięcie, gdybyś tylko nie napisał którzy :P/

koo_2

Ale to tylko moje przypuszczenie... Nie wiwmy kto zginie, a oni zginą ponieważ oni są nasłabsi w drużynie(Enchartes nie, ale pewnie ona popełni samobójstwo czy coś)


To są tylko mojw przypuszczenia

LordVader345

Aha, myślałem, że z komiksów.

koo_2

Ja nie czytam z komiksów z SS bo nie wiem jaka seria jest dobra

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Enchantress wątpię, bardziej Katana

Himiteshu

Katana jest fajniejsza niż Enchantres ponieważ:
1.Ma broń-katanę a widownia lubi takie rzeczy
2.Katana jest fajną postacią.
3.Ostatnie zdjęcie z produkcją pokazało 6 bohaterów składu(na 1 ujęciu)(Harley,Deadshot,Rick,Boomerang,Croc i Katana) a nie było tam Ench. więc ona prawdopodobnie zginie.

ocenił(a) film na 8
koo_2

Nie nie jest za dużo film skupi się zapewne przede wszystkim na Deadshocie, Harley, Killer Crocu i Jokerze

Himiteshu

Bez wątpienia film będzie napiętnowany decyzjami producenckimi i straci dużo na oryginalności. Mam nadzieje, że jednak jego charakter będzie zachowany w jakiś stopniu i zrezygnują z infantylizmu w jaki opiewa komiks. Wtedy będzie można rozkoszować się tym co można nazwać w skrócie zło i gorszenie, być może metodą kontrastów wprowadzą trochę morałów do filmu, żeby nie było to też takie bezsensowne kino. Że się tak da udowodnił już Joker w filmie Nolana, liczę na przedstawienie godne uwagi, czyli, że będzie dużo szybkiej akcji, ale też sensownego i zadziwiającego postępowania bohaterów. A Jared Leto to dobry aktor, mam nadzieje, że będzie też miał dobrą rolę.

Himiteshu

A dobra, zobaczyłem dorobek reżysera. Będzie dużo głupiej akcji, infantylizm, zła natura bohaterów zostanie sprowadzona do żartów niskich lotów.

ocenił(a) film na 8
koo_2

Po reżyserze juz wiesz jaki bedzie film? jesteś głupi

Himiteshu

Tobie się może będzie podobał, zależy czego oczekujesz. Bo ja oczekuje bardzo dużo, jestem wymagającym widzem i sama akcja z dodatkiem humoru mi nie wystarcza. Dorobek reżysera jest bardzo istotny w tym wypadku, bo widać co to za człowiek. Zobacz sobie jego bibliografię - nie nakręcił nic wychodzące poza schemat regularnego hollywoodzkiego kina, to jest jeden z tych gości co produkują filmy pod dyktando koncernów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones