PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 314
ocen
6,1 10 1 235314
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Druga już część tematu najnowszych i wszelkich (oficjalnych, jak i tych nieoficjalnych) informacji, a także plotek mających związek z produkcją filmu. Zachęcam wszystkich użytkowników, którzy śledzą na bieżąco najróżniejsze portale typu ComicBookMovie.com, DCCComicsMovie.com, Batman-News.com, SupermanHomepage.com, ComicBookResources.com, nasz polski BatCave.com.pl lub jeszcze inne, by umieszczali je właśnie tutaj. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu.

użytkownik usunięty
ant887

Z tym, że ja jej nie obrażałem xd

"Liczyłem, że jednak jesteś poziom wyżej"
To już jakaś obraza. Tak się do kobiety nie odnosi obrońco praw kobiet

ant887

I w dodatku słyszę że jesteś rasitą! Nieładnie panie białyDante99! xD

ant887

rasista* oczywiscie

ocenił(a) film na 6
ant887

Ta cała Wasza rozmowa jest cholernie wciągająca... I ten twist w związku z powrotem do tematu Blaxi i zaatakowaniem Dante... cholera. Nie spodziewałem się tego. Mam nadzieję, że będziecie kontynuować to jeszcze przez jakiś czas bo jestem bardzo ciekaw finału tej historii. Niestety muszę już lecieć bo trzeba o 4 rano wstać i trochę pobiegać. Żałuję, że nie będę mógł nadal śledzić tego na żywo no ale.. trening wzywa. Nie zawiedźcie mnie rano. Bye.

Tomas505

Finał mogę ci zdradzić już teraz: wszyscy się obrażą na siebie a następnego dnia znowu do boju i gadki. Najlepsze w tym jest to że ani jesen nasz post nie odnosił się do Suicide Squad

Blaxi

Aty ile masz postów? 6 x więcej ode mnie. Ty to jesteś wygrywem

ant887

Ale dwa tysiące to nadal mniej niż siedem tysięcy.

Blaxi

No tak ale jemu to zajęło 6 lat a tobie 2 lata. Średnio nadal ma więcej od ciebie ale już takiej dużej różnicy nie ma

ant887

Ja przynajmniej nie jestem monotematyczna jak tamten pan i potrafię powiedzieć coś więcej niż tylko "Marvel, DC, Disney, Katedra"

użytkownik usunięty
Blaxi

Ty mnie niby szanowałaś, ty trollu xd

Ostatnio mam kryzys i już nie wiem czy cię szanuję czy nie. Bo jednak czasami mówisz z sensem i się z tobą zgadzam, a czasami pieprzysz jak potłuczony. Już nie wiem co myśleć.

użytkownik usunięty
Blaxi

Ale ja się nie kłócę z tym, że masz rację. Niestety już po części przesiąknąłem trolingiem innych. Jak żyć.

Może kilkutygodniowy odwyk od Filmweba? Pójdziesz na rower, do kina, pod namiot pojedziesz. Jak chcesz to spiknę jeszcze naszego kolegę i pójdziemy razem na lody. Co ty na to?

użytkownik usunięty
Blaxi

Odwyk rzeczywiście by się przydał. Zauważyłem nawet, że kiedyś miałem lepszy brzuch, bo zaniedbałem ćwiczenia. Co jaja uczyniłem. Pisząc o koledze masz na myśli anta? xd A co jeżeli jestem z drugiego końca Polski, albo siedzę w stanach- no dobra, tu mnie masz. Jaki człowiek by tyle siedział na fw, będąc na wakacjach w stanach.

Oczywiście, że mam na myśli Anta. Może zamiast obrażać się w internecie dacie sobie w mordę i się pogodzicie? No wiesz, rozładowałoby to napięcie.

Nawet jak będziesz na drugim końcu Polski to do ciebie przyjadę. Bardzo bym chciała zobaczyć twoją twarzyczkę. Ale może jednak mieszkamy w jednym mieście?

użytkownik usunięty
Blaxi

Dziś udało się pobiegać, bez ciebie! Gdzie byłaś! Moja twarzyczka sugeruje, że wyglądam na młodszego niż jestem, więc mógłbym oszukiwać, o ile byś nie dorwała się do dowodu osobistego ;> Gdybyśmy mieszkali w jednym mieście to byś za mną przybiegła.

Skąd miałam wiedzieć, że idziesz biegać skoro mi o tym nie powiedziałeś? Ty w ogóle o niczym mnie nie informujesz.

Nasz kolega się zgodził na wspólny wypadzik na lody i ciastko. To kiedy masz czas?

użytkownik usunięty
Blaxi

Nie wiem kiedy mam czas, bo nie wiem jak daleko musiałbym się udać xd

Do Warszawki.

Blaxi

No fakt. Ostatnio stał się już trochę nudny. Ale może na jesień znowu wróci mu pasja i humor

Blaxi

Podaj adres i włóż coś lekkiego na siebie to wpadnę i odbiorę nagrodę osobiście kwiatuszku.
Jeśli masz poniżej 18 lat to zapomnij o poprzednim zdaniu i nie zawracaj mi głowy słonko

użytkownik usunięty
ant887

Takie wypowiedzi nie robią z ciebie samca alfa, a wręcz przeciwnie.

Nie zamierzam być dla niej samcem alfa. Chce ją tylko wyprowadzić z pewnej sekty. Najpierw muszę jakoś nawiązać nić porozumienia, nie?

użytkownik usunięty
ant887

Nie ma to jak nawiązywanie porozumienia poprzez proponowanie stosunku.

A skąd wiesz, ze ta nagroda to stosunek? Chce mnie nagrodzić a ja tylko dałem jej pewne wskazówki co do ubioru. Sam włożę garnitur.

użytkownik usunięty
ant887

Nie wybrniesz teraz tego, że wyraźnie nawiązałeś do seksu. Do tego masz gównianą wiedzę na tematy prawne. Współżycie nie jest dowolne od 18 lat w Polsce geniuszu,

Ale mnie nie interesują panienki poniżej 18. A co do prawa to zbyt często się zmienia i lepiej mieć parasol bezpieczeństwa. O czym my gadamy? Ona chce mnie nagrodzić a ja tylko po cichu liczę na niespodziankę

użytkownik usunięty
ant887

A ty wyraźnie nie interesujesz jej. Jesteś pewnie jednym z tych gości, co wyzywają kobiety od szmat, kiedy im odmawiają- cokolwiek nawet zwykłą konwersację.

Skąd wiesz, że jej nie interesuje?
a) Jesteście multikontem?
b)napisała ci na gg
c)znowu wiesz co inni myślą ( pisałem ci już o Klubie Magii?)
Nigdy nie nazwałem kobiety szmatą. Przecież wiesz że jestem staroświecki a więc mam coś z dżentelmena (niewiele ale zawsze coś)

użytkownik usunięty
ant887

Wiem, bo nie analizuje jak ty prostej sytuacji na milion sposobów. Minęła prawie godzina, nie odpisała ci. Wniosek, nie jest zainteresowana. Koniec, szukaj innej ofiary.

Poza tym wyczuwam zazdrość ,że to mnie zaprosiła do siebie. No cóż widocznie wyczuła we mnie to coś

użytkownik usunięty
ant887

Skoro wiesz lepiej. Mi to rybka. Martwię się tylko twoim deficytami wiedzy w kategoriach prawnych. Wiesz chociaż, żeby nie jeździć pod prąd na drogach?

Znasz dobrze prawo to go przestrzegaj. Ja mam te braki i jakoś mnie to usprawiedliwia. Tylko mi nie pisz że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, bo to kolejny banał rodem z CSI

użytkownik usunięty
ant887

To z rzymskiego prawa nie CSI. Specjalnie dla takich jak ty odwołałbym bym się do prostego i skutecznego oko za oko. Od razu mniej debilo śmieszków, tylko posrane dupy macie ;)

Oj, grozisz mi? To oko za oko to za co? Za atak na Disneya? Podenerwowałeś się i myślisz że każdy kto pisze na takim forum ma 165 cm wzrostu, okulary , aparat na zębach i boi się własnego cienia? A może jesteś z policji?
Rzymskie prawo tu nie obowiązuje, to forum filmowe. Tutaj rządzi prawo z CSI.

użytkownik usunięty
ant887

Ja proszę pana jestem z Europy, nie ze Stanów, więc gówno mnie tutaj obchodzi CSI. Ty mnie nie denerwujesz, ja po prostu mam zdrowe poglądy na utrzymywanie rurkowców w społeczeństwie, które nie dość, że są rurkowcami to jeszcze jawnie szkodzą szczycąc się min ignorancja. Ta nie jest zaletą w żadnej dziedzinie. Tym bardziej prawnej. Wygodne uchylanie się przed byciem odpowiedzialnym człowiekiem. Nie wiem co ma do tego Disney, ale jeżeli np chciałbyś molestować pracownice Disneya, jak użytkowniczkę tutaj to miałbyś problemy w sądzie i g by go obchodziło w tym momencie twoje poglądy na temat korporacji filmowej. A koledzy z celi by się zajęli tobą po swojemu.

No wreszcie przestajesz nudzić i jedziesz po bandzie. Teraz po kolei.
Ja i rurkowiec? Proponuję ci rozpędzić sie i walnąć baranka o jakiś regał. Jestem bardzo odpowiedzialnym człowiekiem ale ty jak zwykle wyciągasz wnioski po paru zdaniach w necie. Pewnie już masz mój portret psychologiczny na biurku. Ja molestowałem tą Blaxi? Matko jaki ty jesteś sztywniak. To miała być tylko off topic na jej głupkowaty tekst. Może mi napiszesz że jestem lewak? Albo leming? Chłopie pochodzę z miejscowości w których jeszcze lata po wojnie "Wyklęci" jak ich nazywacie rządzili i tłukli komuchów jak muchy. I do dzisiaj tego tałatajstwa z lewej nie uświadczysz.
Prawa przestrzegam i żal mi tylko, że musze roztrząsać takie sprawy na durnym forum filmowym. Co do prawa to rozumiem jakby rządzili lewaki i rurkowcy i zmienili prawo to byś słuchał tego prawa i go wykonywał?

użytkownik usunięty
Darado

Apocalyps miał słabe recenzje.

ocenił(a) film na 4

mocno zawyżone do jakości filmu

ocenił(a) film na 8

Drogi Panie nawet Apocalypse miał lepsze recenzje krytyków. SS w tej chwili jest niesłychanie gnojony i jedyne co może uratować to pozytywy od normalnych ludzi, bo szczerzę mówiąc do prasy to moje zaufanie pod tym względem maleje.

Darado

Fantastyczna czwórka i X-men Apokalipsa nie miały dobrych ocen miśku a są od Foxa. To nie Marvel jest tutaj dominatorem ale takie małe przedsiębiorstwo zaczynające sie na D

ocenił(a) film na 4
ant887

apocalyps nie był tak gnojony ,a FF była trochę niesprawiedliwie hejtowana , ot taki średniak , ten sam poziom co np. Thor

Darado

Apocalypse miał gorsze noty od MoSa który uważany jest za gniota przez wielu "znawców" kina akcji dla dzieci

ocenił(a) film na 4
ant887

no akurat był gorszym filmem

ocenił(a) film na 10
Darado

Dokładnie, Apocalypse był dużo gorszy od MoS

ash_williams85

Oj.I tak pójdę na ten film. Ta akcja z "F#ck Marvel" tylko pogorszy sprawę.Tzn Reżyser SS tak powiedział na premierze ale przeprosił,został sprowokowany przez fana DC .

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

Nie będę oceniał filmu dopóki nie pójdę do kina ale już od momentu kiedy zobaczyłem pierwszy trailer ten film wydał mi się "stylistycznie" głupkowaty. To że RT twierdzi że to gniot to wcale nie oznacza że to słaby film ale sam jakoś od dawna miałem złe przeczucia

ocenił(a) film na 4
Dragon_87

Oni lepiej oceniają Ghostbuster więc wiesz

Kuba_Marciniak

A co to ma do rzeczy, że ktoś lepiej ocenia Ghostbuster ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones