PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Tutaj można zagłosować na filmy, które powstały na podstawie DC Comics, a więc Batman, Green Lantern, czy np. Superman. Głosowanie potrwa przez następne 3 tygodnie, a oto kategorie na które można oddać swój głos:
1. Najlepszy film
2. Najlepszy serial
3. Najlepszy bohater / bohaterka
4. Najlepszy aktor
5. Najlepsza aktorka
6. Najlepszy czarny charakter
7. Najlepiej dobrana para
8. Najlepsza scena walki
9. Najlepszy scenariusz
10. Najlepsza muzyka
11. Najlepsze efekty specjalne
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym
13. Najbardziej oczekiwany film

Jednocześnie bardzo proszę o oddawanie głosów w każdej kategorii tylko na jednego kandydata oraz umieszczanie przy bohaterze, czarnym charakterze nazwiska aktora, który wcielił się w tą rolę, bo np w Batmana wcieliło się wielu bohaterów ( Christian Bale, Ben Affleck, Michael Keaton itp.). Jak już mówiłem głosowanie potrwa przez 3 tygodnie, czyli do 31 maja, a 1 CZERWCA postaram się napisać, kto wygrał w każdej kategorii. Tak więc zapraszam do głosowania!

Optimus_999

1. Batman Begins
2. Smallville
3. AQUAMAN
4. Jeremy Irons (Alfred, BvS)
5. Diane Lane (Martha Kent)
6. Ra's al Ghul
7. Gal Gadot (WW) i Ben Affleck (Batman) = Tao Okamoto (Mercy Graves) i Jesse Eissenberg (Lex Luthor)
8. Man of Steel - Superman vs Faora
9. Dark Knight
10. Man of Steel
11. Myślę, że MoS (walka Supermana z Faorą i finałowa z Generałem Zod)
12. Green Arrow (Arrow)
13. Aquaman

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
Gargamel9998

Bardzo Ci dziękuję Gargamelu i mam do Ciebie małą prośbę. Mógłbyś komuś polecić tą stronę, aby jeszcze więcej osób mogło dołączyć do głosowania? Za pomoc, wielkie dzięki. Chcę stworzyć stronę, gdzie wiele osób będzie mogło wyrazić swoją opinię, a im więcej głosów, tym więcej emocji w końcowym werdykcie ;). Proszę zatem o pomoc w zaangażowaniu innych użytkowników do głosowania :)

Optimus_999

1. Superman / Superman 2 z Reevem
2. Animowana "Liga Sprawiedliwości"
3. S / WW
4. Michael Keaton - Batman
5. Michelle Pfeiffer - Powrót Batmana
6. Zod - Terence Stamp
7. Adam West / Julie Newmar - poszłem
8. Zod v Superman - Człowiek ze Stali
9. Batman Burtona
10. John Williams - Superman
11. Superman / Superman 2
12. Clancy Brown - Lex Luthor / oj, ciężko, w serialach DC heroiny zazwyczaj są postaciami drugoplanowymi, Hawkgirl wygląda ciekawie, ale niestety nic z nią jeszcze nie widziałam, niech będzie Melissa Benoist, serial "Supergirl" mocno kuleje, ale aktorka w swoim wdzianku prezentuje się całkiem, całkiem - zwłaszcza po kuracji czerwonym kryptonitem
13. Liga Sprawiedliwości

ocenił(a) film na 4
_Andrzej_

_Andrzej_ przepraszam, to mój błąd, ale w punkcie 3 chodziło mi, że można wybrać pomiędzy bohaterem, a bohaterką, ale głos ma być tylko na jedną osobę. Ale jeśli uważasz, że powinna być kolejna kategoria, to oczywiście to uwzględnię ;)

Optimus_999

Nie zaszkodziłaby, ale jeśli nie:
3. Superman
12. Brown - Lex Luthor

Optimus_999

1. Superman 2
2. Batman TAS
3. Wybrałbym Tima Drakea ale on na ekranie się mało razy pojawiał. Cyborg/Supergirl
4. Mark Hamill jako Joker (w wielu kreskówkach)
5. Tu nie mam faworytek... Bo ja wiem :D Diane Lane
6. Lex Luthor/Deathstroke/Red Hood
7. Tu tak żartobliwie. Nie mam ulubionej pary więc... George Clooney i Chris O'Doniell :D z Batman i Robin
8. Nie wiem
9. Nie wiem
10. John Williams - Superman
11. Superman/Superman 2
12. Barry Allen z serialu Flash. TU mam problem jak kolega powyżej. Supergirl
13. Film gdzie wystąpiłby Red Robin

ocenił(a) film na 7
LordVader345

1. Mroczny Rycerz
2. Flash/Arrow(do 3 sezonu)
3. Green Arrow
4. Tom Cavanagh jako Harrison Wells
5. Michelle Pfeiffer jako Catwoman
6. Slade Wilson/Deathstroke!!!
7. Z tych, które jeszcze przetrwały?-Cisco & Caitlin
8. Superman vs Zodd w Man of Steel
9. Mroczny Rycerz
10. Muzyka z Batmanów Tima Burtona/muzyka z Mrocznego Rycerza
11. Człowiek ze Stali
12. Anty-Flash
13. Justice League: Upadek Sprawiedliwości

Deathstroke_filmweb

Ten ostatmi tytul coo to?

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Lordzie Vaderze, słuchaj mam do ciebie pytanie. Chodzi mi dokładnie o 6 i 11. Którego kandydata mam wybrać do głosowania i jeśli mógłbyś, to proszę podaj w kwestii czarnego charakteru o jakim film Tobie chodzi, w którym ta postać wystąpiła ;)
Aha, i jeszcze jedno, możesz mi powiedzieć skąd wytrzasnąłeś tego Tima Drake'a. Jestem ciekaw, bo nigdy jeszcze o kimś takim nie słyszałem :)

Optimus_999

Tim drake to trzeci robin. (po Jasonie Todzie i prze Stephanie brown) Aktualnie jest red robinem :)

Wiesz ten robin co ma kostium czarno-bialy...
Pojawil się niestety jedynie w animacjach jak Young Justice czy The New Batman Adventures.

Wybieram Deathstrokea w 6.
W 11 wybieram Superman 2

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Ej wyjaśnisz mi co oznacza skrót TAS? Nie wiem o co w tym dokładnie chodzi ;)
Punkt 3 - Mógłbyś mi powiedzieć w którym filmie wystąpiły te osoby? A jak nie masz pomysłu, to wystarczy jedna osoba, bo w werdykcie nie będzie to podzielone na bohatera i bohaterkę, ale będą wspólnie połączeni do jednej kategorii ;) (co za dużo kategorii, to za nudno :)).

Optimus_999

TAS - The Animated Series :)

Cyborg się pojawil w takich animacjach jak Justice League:War,Doom czy Tron Atlantydy.
Supergirl się pojawila m.in. w Superman/Batman: Apokalipsa
Ale glosuję na Cyborga

ocenił(a) film na 4
Deathstroke_filmweb

Hej, hej, hej Deathstroke, ale z jakiego filmu wytrzasnąłeś tego bohatera? Proszę, może się trochę nie znam, ale mógłbyś mi podać o jaki film chodzi Tobie dokładnie? A jak nie ma takiego, to proszę wymyśl coś innego, ok :)?

ocenił(a) film na 7
Optimus_999

Czyli opcja B jak...Batman!

ocenił(a) film na 4
Deathstroke_filmweb

OK ;), ale który - Christian Bale, Michael Keaton czy Ben Affleck?
Aha a w ulubionym serialu, który mam wybrać? Flash czy Arrow? :)

ocenił(a) film na 7
Optimus_999

Niech będzie Flash, bo Arrow trochę wystygł.

ocenił(a) film na 7
Deathstroke_filmweb

Z Batmanów wybierz Bale'a.

ocenił(a) film na 7
Deathstroke_filmweb

Czekaj, czekaj...Czy V jak Vendetta liczy się jako film DC?

ocenił(a) film na 7
Deathstroke_filmweb

Jeśli tak, to jest lepszy niż Dark Knight.

ocenił(a) film na 5
Optimus_999

@Optimus_999 Wcześniej nie miałem czasu, dlatego przepraszam, że tak późno odpisuję.

1. Najlepszy film - "Superman" (1978).
2. Najlepszy serial - "Arrow".
3. Najlepszy bohater / bohaterka - Batman (większość filmów, za wyjątkiem "Batman Forever" i "Batman i Robin").
4. Najlepszy aktor - Christopher Reeve (Clark Kent / Superman - "Superman", "Superman II", "Superman III" i "Superman IV").
5. Najlepsza aktorka - Michelle Pfeiffer ( Selina Kyle / Catwoman - "Powrót Batmana").
6. Najlepszy czarny charakter - Joker (Heath Ledger - "Mroczny Rycerz").
7. Najlepiej dobrana para - Christopher Reeve i Lois Lane - "Superman", "Superman II", "Superman III" i "Superman IV")
8. Najlepsza scena walki - Batman vs. najemnicy Knyazeva w "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości"
9. Najlepszy scenariusz - David Newman, Robert Benton, Tom Mankiewicz, Mario Puzo, Leslie Newman - "Superman" (1978). .
10. Najlepsza muzyka - John Williams - "Superman" (1978).
11. Najlepsze efekty specjalne - "Watchmen. Strażnicy" (2009)
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym - Oliver Queen / Arrow (Stephen Amell - "Arrow")
13. Najbardziej oczekiwany film - "Legion samobójców" (2016)

ocenił(a) film na 4
ash_williams85

Bardzo Ci dziękuję, jednak mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Czy mógłbyś zachęcić swoich znajomych do zagłosowania na tych forum. Wiem, że masz wielu znajomych i dlatego liczę na twoje wsparcie. Czy mógłbyś np przesłać link tej strony i dodatkowo zachęcić swych znajomych do zagłosowania. Byłbym Ci za to bardzo wdzięczny.
Tutaj masz link do strony: http://www.filmweb.pl/film/Legion+samob%C3%B3jc%C3%B3w-2016-725816/discussion/Os cary+-+DC+Comics,2780814#post_14452453

Mam nadzieję, że spodobała ci się ta strona i będziesz obserwować to głosowanie aż do 1 czerwca ;). Proszę Cie tylko o zachęcenie innych do głosowania, bo im więcej głosujących, tym większe emocje w końcowym werdykcie :)
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;)

Optimus_999

1. Najlepszy film- Dark Knight (2008).
2. Najlepszy serial- The Flash (2014).
3. Najlepszy bohater / bohaterka- Batman (większość filmów, za wyjątkiem "Batman Forever" i "Batman i Robin").
4. Najlepszy aktor-Heath Ledger jako Joker w Dark Knight (2008).
5. Najlepsza aktorka- Michelle Pfeiffer jako Catwoman z Batman Returns (1992)
6. Najlepszy czarny charakter-Heath Ledger jako Joker w Dark Knight (2008)
7. Najlepiej dobrana para-Nie ma takiej dla mnie.
8. Najlepsza scena walki-Batman vs. najemnicy Knyazeva w Batman v Superman: Dawn of Justice.
9. Najlepszy scenariusz-Watchmen (2009).
10. Najlepsza muzyka-Batman (1989) Danny Elfman.
11. Najlepsze efekty specjalne-Watchmen (2009).
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym-Grant Gustin jako Flash.
13. Najbardziej oczekiwany film- Suicide Squad (2016).

Optimus_999

NIektórzy chyba podają postacie z filmów animowanych,powinieneś sprecyzować więc czy filmy/serie animowane też się liczą.

ocenił(a) film na 4
Adorianu

Owszem, liczą się, ale jeśli nie chcesz na nich zagłosować to nie musisz ;)
Chciałbym tylko, żeby nie głosować na postacie animowane w takich kategoriach jak Najlepszy aktor, Najlepsza aktorka, Najlepiej Dobrana Para, Najlepszy Czarny Charakter itp., bo jednak postacie filmowe też mają swoje znaczenie ;)
Oczywiście dziękuję za oddanie głosu i zapraszam do obserwowania tego forum :)

ocenił(a) film na 6
Optimus_999

1. Najlepszy film - Mroczny Rycerz
2. Najlepszy serial - Constantine
3. Najlepszy bohater / bohaterka - Batman (Ben Affleck)
4. Najlepszy aktor - Henry Cavill (Man of Steel, Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości)
5. Najlepsza aktorka - Michelle Pfeiffer (Selina Kyle / Catwoman - Powrót Batmana)
6. Najlepszy czarny charakter - Joker (Heath Ledger - Mroczny Rycerz)
7. Najlepiej dobrana para - Ben Affleck i Gal Gadot (Batman i Wonder Woman)
8. Najlepsza scena walki - Batman vs. najemnicy Knyazeva w Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości
9. Najlepszy scenariusz - Christopher Nolan, Jonathan Nolan (Mroczny Rycerz)
10. Najlepsza muzyka - Danny Elfman( Batman, Powrót Batmana)
11. Najlepsze efekty specjalne - Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym - John Constantine (Constantine)
13. Najbardziej oczekiwany film - Aquaman (2018)

ocenił(a) film na 8
Optimus_999

1. Najlepszy film - Batman v Superman
2. Najlepszy serial - The Flash (2014)
3. Najlepszy bohater / bohaterka - Batman - Ben Affleck
4. Najlepszy aktor - Heath Ledger - Joker
5. Najlepsza aktorka - Gal Gadot - Wonder Woman
6. Najlepszy czarny charakter - Joker - Heath Ledger
7. Najlepiej dobrana para - Harvey Dent i Rachel Dawes (brak pomysłu)
8. Najlepsza scena walki - Batman kontra Superman w filmie animowanym Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2 (2013)
9. Najlepszy scenariusz - Watchmen - Strażnicy
10. Najlepsza muzyka - z filmu Mroczny Rycerz
11. Najlepsze efekty specjalne - Człowiek ze stali
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym - Roy Harper/Arsenal w serialu Arrow
13. Najbardziej oczekiwany film - The Flash (2018)

użytkownik usunięty
Optimus_999

1. Najlepszy film - "Watchmen"
2. Najlepszy serial - "Batman: The Animated Series"
3. Najlepszy bohater / bohaterka - Batman - Kevin Conroy
4. Najlepszy aktor - Mark Hamill - Joker
5. Najlepsza aktorka - Michelle Pfeiffer - Catwoman
6. Najlepszy czarny charakter - Joker - Mark Hamill
7. Najlepiej dobrana para - Rorschach / Nocny Puchacz II
8. Najlepsza scena walki - V vs Peter Creedy i brytyjska policja
9. Najlepszy scenariusz - Alan Moore, Alex Tse, David Hayter - "Watchmen"
10. Najlepsza muzyka - Danny Elfman - "Batman" (1989)
11. Najlepsze efekty specjalne - "The Dark Knight"
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym - BRAK
13. Najbardziej oczekiwany film - "100 Bullets"

ocenił(a) film na 3
Optimus_999

1. Najlepszy film - Mroczny Rycerz
2. Najlepszy serial ---
3. Najlepszy bohater / bohaterka - Batman
4. Najlepszy aktor - Heath Ledger - Joker
5. Najlepsza aktorka - Gal Gaot - Wonder Woman
6. Najlepszy czarny charakter - Joker
7. Najlepiej dobrana para ---
8. Najlepsza scena walki - https://www.youtube.com/watch?v=rDuetklFtDQ
9. Najlepszy scenariusz- Mroczny Rycerz
10. Najlepsza muzyka - H. Zimmer - Mroczny Rycerz powstaje
11. Najlepsze efekty specjalne - BVS
12. Najlepszy bohater / bohaterka w serialu telewizyjnym --
13. Najbardziej oczekiwany film - Justice League.

ocenił(a) film na 4
thorin3

Witam,
Chciałem podziękować za oddanie głosu, a przy okazji poprosić o zaproszenie innych swoich znajomych do wzięcia udziału w konkursie, tym bardziej, że głosowanie potrwa już tylko do 31 maja.
Za wszelką pomoc bardzo dziękuję i zapraszam dalej do obserwowania tego forum ;)

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

Witam wszystkich i chciałem wszystkim podziękować za oddawanie głosów, ale przy okazji proszę Was o zachęcanie swoich znajomych do wzięcia udziału w głosowaniu. Na razie nie całe 10 osób się wypowiedziało na forum i dlatego proszę Was o małą pomoc. Jednocześnie jeśli pozwolicie, wczoraj miałem urodziny i ja także chciałem wziąć udział w tym głosowaniu. Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza mój udział w tym konkursie. A więc to są moje kandydatury:

1. Mroczny Rycerz
2. Trochę słabo z serialami, ale jeśli coś to - Flash
3. Batman już trochę mnie znudził, ciągły bohater, wszystko robi dobrze, taki anioł. Ja stawiam, co może dziwne, na takiego rozrabiakę - V z filmu V jak Vendetta (w tej roli Hugo Weaving)
4. Heath Ledger - Joker (któż mógłby być inny ;))
5. Michelle Pfeiffer jak Kobieta Kot - Powrót Batmana
6. Joker (Heath Ledger) - Mroczny Rycerz
7. Anne Hathaway / Christian Bale - Mroczny Rycerz Powstaje
8. Zod vs Superman - Człowiek ze Stali (MoS) - tutaj trudno, ale jak obejrzałem walkę, to imponująca, oprócz tego myślałem o walce Bane'a z Batmanem...
9. Mroczny Rycerz
10. Superman
11. Człowike ze Stali (MoS)
12. Barry Allen - Flash
13. Legion Samobójców - no cóż innego, toć to będzie niesamowite!!!

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

1.Mroczny Rycerz
2.Gotham
3.Batman
4.Heath Ledger
5.Michelle Pfeiffer
6.Ledger jak Joker
7.Bale i Oldman/Batman i Gordon
8.Dark Knight scena w bydynku , zakładnicy przebrani za zbiró Jokera , wkroczenie SWAT i walka Batmana z jednostką
9.Mroczny Rycerz
10.Mroczny Rycerz
11.Mroczny Rycerz , mało CGI i dużo efektów praktycznych
12.Pingwin w Gotham
13.Solowy film o Batmanie Afflecka

Optimus_999

1 Mroczny Rycerz
2 Batman Tas (jeśli może być animowany)
3 Wonder Woman
4 Heath Ledger
5 Michelle Pfeiffer
6 Ivy
7 Anne Hathaway i Christian Bale
8 Finałowa walka w Man of Steel
9 Dark Knight
10 Man of Steel
11 Man of Steel
12 ...
13 Nowy Batman

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

Informuję tylko, że dzisiaj jest ostatni dzień na oddawanie głosów. Wraz z końcem tego dnia głosowanie dobiegnie końca. Tak więc Ci którzy się ciągle wahają, to chciałem powiedzieć, że nie ma już czasu. Jutro prawdopodobnie zostaną ogłoszone wyniki, a także końcowy werdykt kto wygrał Oscary DC Comics.

Dziękuję wszystkim za oddanie głosów i zapraszam do śledzenia końcowego werdyktu. Informuję, że w każdej katregorii może być tylko jeden zwycięzca, ale po za tym będzie kilka nominacji dla innych najlepszych kandydatów. W przypadku remisu dwóch kandydatów statuetka będzie dla obu filmów czy seriali, więc tutaj nie trzeba się martwić ;)

Optimus_999

1. "Mroczny Rycerz"
2. "Gotham"
3. Batman (Christian Bale)
4. Heath Ledger, ofc
5. Michelle Pfeiffer
6. Bane (Tom Hardy)
7. Nygma i Oswald Cobblepot z "Gotham"
8. finałowa walka z "V jak Vendetta"
9. "Mroczny Rycerz"
10. Hans Zimmer - "Mroczny Rycerz Powstaje"
11. "Mroczny Rycerz"
12. Oswald Cobblepot (Robin Lord Taylor)
13. "Suicide Squad"

ocenił(a) film na 4
anakin_sparrow

Bardzo dziękuję za oddanie głosu. Informuję, że dzisiaj około wieczora, może godzina 18? pojawią się wyniki konkursu;)

ocenił(a) film na 2
Optimus_999

1. Mroczny Rycerz
2. Batman TAS
3. Batman
4. Heath Ledger
5. Anne Hathaway
6. Joker (Heath Ledger)
7. Joker i Harley Quinn z ,,Batman TAS''
8. Batman vs. Bane (TDKR)
9. Mroczny Rycerz
10. Danny Elfman - Batman (1989)
11. Mroczny Rycerz Powstaje
12. Tim Drake (Batman TAS)
13. Green Lantern Corps

ocenił(a) film na 4
Ghostface_22

Bardzo dziękuję za oddanie głosu ;)

Optimus_999

1. Batman vs. Superman
2. ---
3. Superman
4. Heath Ledger (Joker)
5. Gal Gadot (Wonder Woman)
6. Joker (Heath Ledger) ew. Lex Luthor (Batman vs. Superman)
7. Batman i Kobieta Kot (TDKR)
8. Superman vs. Generał Zod
9. Man of Steel
10. Batman vs. Superman
11. Man of Steel
12. ---
13. Justice League

ocenił(a) film na 4
kamilxxx09

Cieszę się, że wziąłeś udział w konkursie. Mam nadzieję, że konkurs Ci się spodobał. Informuję też że dzisiaj najprawdopodobniej pojawią się wyniki głosowania oraz oczywiście końcowy werdykt. Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Optimus_999

1. Mroczny Rycerz
2. Arrow
3. Rorschach
4. Heath Ledger
5. Gal Gadot
6. Joker / Heath Ledger
7. Batman i Kobieta Kot / Mroczny Rycerz Powstaje
8. Batman kontra Supermen / Świt Sprawiedliwości
9. Mroczny Rycerz
10. Mroczny Rycerz
11. Świt Sprawiedliwości
12. Deathstroke / Manu Bennett
13. Suicide Squad

ocenił(a) film na 4

Bardzo mi przykro, ale Twój głos już nie ma znaczenia, ponieważ termin głosowania się już skończył. Mam nadzieję, że nie jesteś zły ;). Może następnym razem uda Ci się wziąć udział w konkursie :)

użytkownik usunięty
Optimus_999

Informacje o konkursie zostały mi przekazane wczoraj przez znajomego. No cóż następnym razem ;)

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

UWAGA!
Oficjalnie kończę głosowanie, a tym samym konkurs "Oscary DC Comics". Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i mam nadzieję, że spodobały Wam się wymyślone przeze mnie kategorie. Końcowy werdykt był trudny, ale udało się wyłonić zwycięzców we wszystkich kategoriach. Zanim jednak będę ich oficjalnie podawać to chciałbym w kilku punktach napisać jak wygląda ostateczny werdykt, a także podstawowe zasady z nim związane. W niektórych przypadkach musiałem sam ułożyć kilka zasad, więc chcę, aby wszyscy rozumieli to co miałem na myśli pisząc ten werdykt. Oto zasady dotyczące konkursu ( starałem się, aby ich nie było za dużo ;)):

1. W każdej kategorii powinien być jeden zwycięzca, ale w bodajże dwóch przypadkach był remis Waszych głosów. Postanowiłem zatem w takiej sytuacji przyznać statuetkę obu kandydatom. Myślę, że to będzie najuczciwsze ;)

2. W tym punkcie poruszę 3 kategorię, czyli Najlepszy Bohater. W tym wypadku nie było żadnych nominacji, tylko JEDEN zwycięzca. Uznałem też, że Batman (Ben Affleck) i Batman (Christian Bale) będzie uznawany za tego samego kandydata. Postanowiłem tutaj nie rozwlekać tego tematu, tym bardziej, że by było to trudniej rozstrzygać. Wyciągnąłem z tego wniosek, że BATMAN, czy SUPERMAN niezależnie kto wciela się w tą rolę to i tak postać jest taka sama. Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi :)

3. Postanowiłem w prawie każdej kategorii po za zwycięzcą przyznać także nominacje. Liczba nominacji nie jest ustalona, liczba nominowanych zależała od Waszego oddawania głosów. W jednym przypadku była tylko jedna nominacja, w innych przypadkach mogły trafić się nawet 3 nominacje. Do nominowanych nie zaliczałem kandydatów, którzy zdobyli tylko jeden głos. Żeby być nominowanym należało mieć co najmniej 2 głosy. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe :)

4. Ten punkt dotyczy aktorów. Tutaj każdy Batman, czy Superman w obojętnie jakiej kreacji mógł mieć udział w dostaniu nagrody. To samo dotyczy aktorek no i oczywiście czarnych charakterów ;)

5. Na koniec sceny walki. Tutaj nie uwzględniłem sceny walk z animowanych filmów, ale inni kandydaci oczywiście mogli wziąć udział w głosowaniu.

Na tym byłby koniec wszystkich zasad. Wiem, że są one nudne, ale musiałem coś napisać, aby każdy zrozumiał mój sposób oceniania. Przejdźmy zatem do pierwszej kategorii, czyli Najlepszego Filmu!

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

1. Pierwsza kategoria mogę powiedzieć, że była najważniejsza ze wszystkich kategorii i w pewnym stopniu szczególna. Tutaj dodam, że przy każdym wygranym w nawiasie będzie napisany procent osób które zagłosowały na podanego, zwycięskiego kandydata. Zacznijmy zatem pierwszą kategorię!

Najlepszy Film:

MROCZNY RYCERZ - ZWYCIĘSTWO ( 50% głosujących oddało swoje głosy na tego kandydata )

SUPERMAN - Nominacja do Wygranej

BATMAN V SUPERMAN - Nominacja do Wygranej

2. Druga kategoria to Najlepszy Serial. Tutaj był mały problem, ponieważ dwa seriale zdobyły po tyle samo głosów. Postanowiłem zatem wyróżnić obie kandydatury. Myślę, że to będzie uczciwe w stosunku do obu kandydatów.

Najlepszy serial:

BATMAN: THE ANIMATED SERIES - ZWYCIĘSTWO ( 29% głosujących )

FLASH - ZWYCIĘSTWO ( 29% głosujących )

GOTHAM - Nominacja do Wygranej

3. Jak już mówiłem w trzeciej kategorii nie ma nominacji i jest tylko jedna wygrana. Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza jakoś bardzo ;)

Najlepszy bohater:

BATMAN - ZWYCIĘSTWO ( 56% głosujących )

4. Teraz przejdziemy do kategorii Najlepszy Aktor. Tutaj jeden kandydat zdecydowanie zmiażdżył stawkę. Miał tyle głosów, że ledwo co znalazła się jakaś nominacja.

Najlepszy aktor:

HEATH LEDGER jako Joker - MROCZNY RYCERZ - ZWYCIĘSTWO ( 56% głosujących )

MARK HAMILL jako Joker - BATMAN: TAS - Nominacja do Wygranej

5. W kolejnej kategorii zwycięzca również wygrał z miażdżącą przewagą. Tutaj od początku było wiadomo kto wygra i aż do końca faworyt nie dał sobie odebrać prowadzenia.

Najlepsza aktorka:

MICHELLE PFEIFFER jako Kobieta Kot - POWRÓT BATMANA - ZWYCIĘSTWO ( 63% głosujących )

GAL GADOT jako Wonder Woman - BATMAN V SUPERMAN - Nominacja do wygranej

6. Ta kategoria dotyczy najlepszych wcieleń złych postaci. Tutaj również nie było problemu z wytypowaniem zwycięzcy. Bez problemu uzyskał on ponad połowę głosów i tym samym wygrał tą kategorię.

Najlepszy Czarny Charakter:

HEATH LEDGER jako Joker - MROCZNY RYCERZ - ZWYCIĘZCA ( 56% głosujących )

MANU BENNETT jako Deathstroke - ARROW - Nominacja do Wygranej

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

Rozdawanie nagród konkursu "Oscary DC Comics" CZĘŚĆ 2:

7. Ta kategoria dotyczy Najlepiej Dobranej Pary. W tym przypadku aż do końca nie były pewne losy tego kto wygra w tej kategorii. Ostatecznie to ostatni uczestnik zadecydował ostatecznie, kto ją wygrał. Wielu z Was w tej kategorii miało różne pomysły na pary, ale ostatecznie tylko dwie rywalizowały o zwycięstwo

CHRISTIAN BALE jako Batman / ANNE HATHAWAY jako Kobieta Kot - MROCZNY RYCERZ POWSTAJE - ZWYCIĘSTWO ( 21% głosujących )

BEN AFFLECK jako Batman / GAL GADOT jako Wonder Woman - BATMAN V SUPERMAN - Nominacja do Wygranej

8. Kolejna kategoria to najlepsze sceny walki w całym uniwersum DC Comics. Wielu było tutaj kandydatów do wygranej, ale tylko 3 z nich mogły powalczyć o statuetkę :)

SUPERMAN vs GENERAŁ ZOD - CZŁOWIEK ZE STALI - ZWYCIĘSTWO ( 38% głosujących )

BATMAN vs najemnicy Knyazeva - BATMAN V SUPERMAN - Nominacja do Wygranej

BATMAN vs BANE - MROCZNY RYCERZ POWSTAJE - Nominacja do Wygranej

9. Teraz dochodzimy do kategorii nie za aktorstwo ani sceny walki lecz do kilku kategorii gdzie ważne są starania twórców filmów. W dziewiątej kategorii o zwycięstwo zażarcie walczyły ze sobą dwie produkcje. Pomimo to jeden z kandydatów i tak wygrał z wyraźną przewagą.

MROCZNY RYCERZ - ZWYCIĘSTWO ( 60% głosujących )

WATCHMEN: STRAŻNICY - Nominacja do Wygranej

10. Teraz dochodzimy do kolejnej kategorii z cyklu Całokształt Filmu. Tym razem o zwycięstwo walczyli wielcy kompozytorzy. Walka była tak zażarta, że w tej kategorii jestem zmuszony do ogłoszenia dwóch kandydatów zwycięzcami, gdyż zdobyli oni taką samą liczbę głosów.

BATMAN - Danny Elfman - ZWYCIĘSTWO ( 25% głosujących )

SUPERMAN - John Williams - ZWYCIĘSTWO ( 25% głosujących)

MROCZNY RYCERZ - Hans Zimmer - Nominacja do Wygranej

CZŁOWIEK ZE STALI - Hans Zimmer - Nominacja do Wygranej

11. Jedenasta kategoria dotyczy efektów wizualnych, świetnych efektów i innych motywów kaskaderskich. Kandydatów było bardzo wielu, ale tylko czterech z nich liczyło się w walce o zwycięstwo

CZŁOWIEK ZE STALI - ZWYCIĘSTWO ( 38% głosujących )

SUPERMAN 2 - Nominacja do Wygranej

MROCZNY RYCERZ - Nominacja do Wygranej

WATCHMEN: STRAŻNICY - Nominacja do Wygranej

12. Ostatnia kategoria dotyczy bohaterów w serialach telewizyjnych. Niestety w ostatniej kategorii niewielu z Was wyraziło swoją opinię i oddało głosy na swoich faworytów. Mimo to udało się wyłonić jednego zdecydowanego zwycięzce oraz jednego nominowanego kandydata.

GRANT GUSTIN jako Barry Allen/ Flash - FLASH - ZWYCIĘSTWO ( 45% głosujących )

STEPHEN AMELL jako Oliver Quinn/ Green Arrow - ARROW - Nominacja do Wygranej



ocenił(a) film na 4
Optimus_999

13. I ufff... w końcu doszliśmy do definitywnie ostatniej kategorii. Trochę się już zmęczyłem, bo jednak dużo tych kategorii, ale mamy - Najbardziej Oczekiwany Film. Wielu było tutaj kandydatów, ale postanowiłem wyróżnić aż cztery z nich. Natomiast mogę zdradzić, że dwa możliwe filmy zdobyły tyle samo głosów, choć szala zwycięstwa raz przesuwała się na jedną stronę, a raz na drugą stronę. Mimo to postanowiłem wyróżnić obie ekranizacje, bo myślę, że tak będzie uczciwie.

LEGION SAMOBÓJCÓW czyli SUICIDE SQUAD - ZWYCIĘSTWO ( 25% głosujących )

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI czyli THE JUSTICE LEAGUE PART ONE - ZWYCIĘSTWO ( 25% głosujących )

AQUAMAN - Nominacja do Wygranej

BATMAN BENA AFFLECKA czyli UNTITLED BATMAN REBOOT - Nominacja do Wygranej

ocenił(a) film na 4
Optimus_999

I tak minęły nam te trzy tygodnie głosowania, kiedy co chwilę zmieniali się liderzy w różnych kategoriach. Ostatecznie WSZYSCY dociągnęliśmy ten konkurs do końca i oto mamy końcowy werdykt. Pragnę wszystkim BARDZO MOCNO PODZIĘKOWAĆ za wzięcie udziału w konkursie i głosowaniu. Dziękuję wszystkim za rozprowadzanie informacji o tym konkursie. Jestem Wam wszystkim niezmiernie wdzięczny ;). Chylę czoła nad Waszą uprzejmością i zrozumieniem :)

Mam nadzieję, że wszystkim spodobał się ten konkurs. Liczę, że oddawanie głosów sprawiało Wam jakąś przyjemność a po końcowym werdykcie każdy z Was mógł być z czegoś zadowolonym ;)

Ja jestem szczęśliwy, że pomimo tego, że nie jestem znanym na Filmwebie to aż 16 użytkowników postanowiło mi pomóc w tworzeniu tej strony. Cieszę się, że tyle osób pisało mi, że bardzo im spodobał się w jakimś stopniu ten konkurs ( przyznam szczerze, że jestem tym troszeńkę wzruszonym ;))

Serdecznie pozdrawiam,
Optimus_999

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones