PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 111
ocen
6,1 10 1 235111
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

https://www.change.org/p/rottentomatoes-com-shutdown-rotten-tomatoes?recruiter=5 62072319&utm_source=petitions_show_components_action_panel_wrapper&utm_m edium=copylink

Dawajcie, zostało tylko 10 do osiągnięcia setki.

użytkownik usunięty
Blaxi

Autor coś się nie postarał.

Ale za to cel szczytny.

ocenił(a) film na 1
Blaxi

A co, zjechali kolejnego gniota i co po niektórym zwieracze puściły?

ocenił(a) film na 3
Blaxi

Po co zamykać? Nikt nie jest zmuszany, żeby tam wchodzić.

ocenił(a) film na 8
Blaxi

Czasami po prostu ciężko ocenić śmietnik na jakoś wysoką notę.

ocenił(a) film na 6
BozekVooDoo

https://www.rottentomatoes.com/m/ghostbusters_2016/

Z pozdrowieniami dla fanboi RT

ocenił(a) film na 5
Lubiezny

Pozdrowienia dla hejterów którzy nie oglądali filmu.

Lubiezny

Masz ocenioną "Historię Roja" na 10, więc ty nie powinieneś się w ogóle odzywać, kiedy poważni ludzie rozmawiają.

ocenił(a) film na 6
Blaxi

1. Ktoś ma inne zdanie od Ciebie.
2. Wytknij mu kiepski "gust filmowy" i wyganiajac z dyskusji.
3. Jednocześnie nazywając siebie człowiekiem poważnym.

Zachowanie typowego cytując klasyka "śmiecia ludzkiego" ;-)

Wracając do meritum, nie traktujmy poważnie portalu który wystawił dość pozytywne recenzje manifestowi feministycznemu znanemu szerszej widowni jako "ghostbusters" :-)

Lubiezny

I wiesz to bez oglądania? Żałosne..

ocenił(a) film na 6
Kinoman123456789

A ktoś powiedział że nie oglądałem? :-)

Lubiezny

Feminizm nie jest niczym złym.

ocenił(a) film na 6
Blaxi

Czymś bardzo złym może nie jest, zasadniczo to tylko szkodliwe oszołomstwo ;)

Lubiezny

Dobrze ci mówić skoro jesteś facetem i nigdy nie doświadczysz dyskryminacji związanej z płcią.

ocenił(a) film na 10
Blaxi

Biały heteroseksualny mężczyzna jest najbardziej dyskryminowany w obecnych czasach. Nie widzisz co się dzieje?? A feministki są czymś ultra złym. A jutro idę na film :D

mieszko616

Jestem bardzo ciekawa czym się ta dyskryminacja wobec białych, heteroseksualnych mężczyzn objawia.

Identyczną dyskusję prowadziłam już jakieś 2-3 dni temu. Czemu Filmweb to siedlisko homofobów, seksistów, rasistów i kretynów?

ocenił(a) film na 10
Blaxi

Żaden ze mnie seksista, homofob, czy kretyn. W sumie rasista również żaden, choć miewam wątpliwości. Spadły mi już klapki z oczu, więc mówię Ci po prostu jak jest

użytkownik usunięty
mieszko616

https://www.youtube.com/watch?v=D9qU31yKAPc No i ja mam potem patrzeć bez podejrzeń o na czarnych krzyczących o dyskryminacji?

użytkownik usunięty
Blaxi

"Czemu Filmweb to siedlisko homofobów, seksistów, rasistów i kretynów?" Dobrze wiedzieć za kogo masz mnie naprawdę. Tak gwoli ścisłości lubię urodę japonek, ale murzynek już nie bardzo.

Masz obsesję na swoim punkcie? Czy ja gdzieś w tej rozmowie w ogóle o tobie wspomniałam? Nie mam przecież podstaw, żeby nazywać cię homofobem, seksistą i kretynem.

użytkownik usunięty
Blaxi

Ale rasistą już tak? xd Nie mam obsesji, tylko odnoszę się dobrze wiesz czego. To nie rasizm to nauka. Bardziej ufam suchym faktom niż podejrzanym typom od podejrzanego trendu politycznego. Czyli jeżeli napisze, że czarni są statystycznie wytrzymalsi od białych to jestem rasistą wobec białych. Tak samo faktem jest, że Azjaci są statystycznie bardziej ogarnięci umysłowo od białych, a czarni mniej od białych. Wszystko wynika z rozwoju cywilizacyjnego, a nie rasy- no chociaż wytrzymałość to bardziej kwestie przystosowania do warunków w jakich żyją. Jak wygląda Afryka kiedyś? Zulus Czaka wielki wódz. Julisz Cezar Afryki.Bardzo dużo czarnych wynalazców odkrywców. Sorry ale mam przysłowiową bekę z czarnych, niech pracują na swój dobry wizerunek a nie strzępią ryja na normalnych białych, którzy niczego od nich już nie chcą. Chyba, żeby się od nich odwalili z ciągłymi pretensjami.

"Nie mam obsesji, tylko odnoszę się dobrze wiesz czego."

Nie wiem.

użytkownik usunięty
Blaxi

No to nieważne xd

Nie bądź taki, przecież możesz wyjaśnić.

użytkownik usunięty
Blaxi

Przecież odniosłem się do tematu, który poruszyliśmy już parę razy. Ja już temat wyczerpałem. No i dobrze czytasz. Uważam statystycznego Azjatę za mądrzejsze od statystycznego białego ;)

Ale nie w tym rzecz kto jest bystrzejszy od kogo. W tamtej dyskusji chodziło mi jedynie o reprezentację w kinie, a co do tego mają jakieś uwarunkowania genetyczne?

I co to w ogóle za argument, że jest mało czarnoskórych wynalazców? Czy to jest powód, żeby ich gorzej traktować?

"niech pracują na swój dobry wizerunek"

A tym to już dowaliłeś zupełnie. Dlaczego oni mają się starać, żeby ludzie twojego pokroju byli zadowoleni? Chcesz tego czy nie, żyjemy obok siebie i nikt nikomu niczego nie musi udowadniać.

użytkownik usunięty
Blaxi

Ale gdzie ja podważam, że żyjemy obok siebie xd Wejdź w link, który przesłałem do mieszka. Ja po prostu ostrożnie podchodzę do tego lamentu o dyskryminacje czarnych, bo w sumie wzięło się to teraz prawie, że z d. Niewolnictwa już dawno nie ma, Mandela i te sprawy były. A niektórzy rozrywają szaty, jakby ktoś rozpalał stos. Czarni nie maja się starać, o to by mnie zadowoli xd ale by byli traktowani poważnie na arenie międzynarodowej. Tak samo jak Polacy, Ruscy etc.

Obejrzałam ten filmik. Co on ma niby udowodnić?

użytkownik usunięty
Blaxi

Czarni raczej sami sobie poradzą, twarde d mają i mogą nie przepadać za białymi walczącymi za ich praw.

Zdecydowanie jesteś jednym z najbardziej irytujących ludzi ever.

użytkownik usunięty
Blaxi

No i w końcu sobie wyrobiłaś stałe zdanie na mój temat xd

użytkownik usunięty
Blaxi

propsy że ci się chce, Blaxi.

Zawsze trzeba rozmawiać, dyskutować. Nawet jeśli do jednej osoby na milion coś dotrze to już jest sukces.

ocenił(a) film na 6
Blaxi

Zależy jaki.

Btw, ten temat to prowokacja jakaś? ;)

Ryloth

Żadna prowokacja, chciałam się tylko podzielić z ludźmi tą petycją. Nie wiem czemu wszyscy myślą, że ją w jakikolwiek sposób popieram.

ocenił(a) film na 6
Blaxi

Hmm, może ze względu na twoje wypowiedzi? Ja wiem, że to sarkazm, bo widziałem twoje zdanie na innych forach, ale większość zapewne myśli, że mówisz to na serio ;)

ocenił(a) film na 5
Blaxi

Proszę cię, ta petycja jest żałosna.

lorster

Żałosne to są tak niskie oceny dla BvS i SS. Ktoś tutaj wyraźnie sobie pogrywa z DC.

ocenił(a) film na 4
Blaxi

Po co komentujesz jeżeli nawet nie wiesz jak działa RT? Nie mów proszę, że wiesz, bo gdyby tak było to byś takich farmazonów nie pisał.

Mr_Apokalips

"Nie pisała", do jasnej cholery! Przecież to oczywiste, że mój nick jest rodzaju żeńskiego. Czemu zawsze wszyscy biorą mnie za faceta?

Blaxi

Jako lewaczka powinnaś być dumna, że jesteś pierwszą ofiarą gender

ant887

Ale musisz być niemiły?

Blaxi

Które słowo było niemiłe? Ty za to trollujesz tematem i jest ok?
Dziwne że tylu gości daje się nabrać ale to cię nie usprawiedliwia

ant887

'Lewaczka" było niemiłe. Mogłeś to jakoś ładniej określić.

Blaxi

Ok działaczka lewicowa, chyba że jesteś bierna to wtedy fanka lewicy, ok?

ant887

No zobacz, od razu przyjemniej się zrobiło. Myślałeś kiedyś nad byciem miłym cały czas?

Blaxi

A to tak można?

ant887

Tak.

Chcesz iść ze mną i z Dante na lody albo na jakieś ciastko?

Blaxi

Kusząca propozycja. Najlepiej na lody i ciastko , bez tego lub

ant887

Będziesz gruby jak będziesz jadł i ciastka i lody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones