PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Ok wchodze w FW na przekór wszystkim hejtera. Hejtujacym DC i Marvela w coraz to głupszych wojenkach. Dodam ze jestem fanem obu stajni i nie mam z tym zadnego problemu.Drogi czytelniku : Tak sa normani fani Marvela i DC, mozna cieszyc sie obiema markami bez sztywniactwa i pieniactwa jakie można tu doskonale zauważyć, hejterow sie narobiło psujacych dobre imie obu marek.

Po wstępie przechodzę do rzeczy
Minusy:
-Zwiastuny zapowiadały cos lżejszego i zabawniejszego,
-Głowni zli, jakos tak niespecjalnie mnie ruszyli,
-Pojedynek finalowy,
-chaos przy montażu
-wycięte sceny ,te ktore widzieliśmy w trailerach
-Slipknot, każdy to przewidział.
-Tajemnicza rola Eastwooda?
-Mało Jokera
Plusy
-Obsada która wywiązała sie koncertowo:
Ci źli wymiatają:Deadshot ,CB, KC, HQ & J, El Diablo,
Ci dobrzy również, Flag, Waller
-Dobór utworów,
-Duzo postaci i wybrniecie z ich przedstawieniu,
-Nie nudziłem się, dużo fajnej akcji,
-retrospekcje ,te z Batmanem szczególnie oraz scena po napisach.
Po filmie jednak czułem mały niedosyt i liczę ze w kolejnej części będzie duzo lepiej. Teraz czekam na DrStrange bez bólu ze to Marvel ,bede sie dobrze bawił jak na SS, BvS, Civil War, X-menach. Mozna być normalnym. Mozna sie cieszyć kinem superbohaterskim bez hejcenia i trollowania. Kto sie przejmuje RT ?: hejterzy bo ich to nakreca. Ja mam to i ich gdzies bo uwielbiam i ciesze sie ze mamy mnóstwo filmów DC/Marvel i czekam na więcej. SS 7,5/10 czyli 8/10, polecam mimo mankamentów.

-
-

JusticeMan

A w filmie był Scott Eastwood? Where?

LordVader345

Tak był, odpalił bombę niszcząc siebie, ElDiablo i brata Enchantres. Plotki i spekulacje głosiły ,,Nightwing,, ,,Agent Gryson,,. Mogłem coś przeoczyć lub czytać z portali które piszą by pisać.

JusticeMan

A z kim tam był? :D

LordVader345

Jaja sobie ze mnie robisz? Przecież oglądałeś.Napisz lepiej swoje Plusy i Minusy :D

ocenił(a) film na 6
JusticeMan

film jak dla mnie jest na 6, nie jest zły, ale bez rewelacji
minusy wg mnie:
-nierówne pokazanie postaci, w filmie wiekszosc czasu pojawia się will smith i margot robbie, ich gra jest ok, ale też dlatego najlepiej wypadli bo mieli najwiecej scen i najwiecej do pokazania, inni nie mieli za duzego pola do popisu, wskutek tego inne postaci są jak dla mnie zbyt nijakie, nierozwinięte np katana czy croc, oni prawie się nie odzywają nie mają żadnych kwestii, w ogóle tych postaci nie rozwinięto, mamy o nich jedynie króciutkie wzmianki
- wprowadzenie postaci wlasnie w formie tych wzmianek z napisami o ich zyciu na poczatku filmu, zamiast tego mogli dac jakies dodatkowe sceny z ich udzialem przyblizajace nam owych bohaterów
-magiczne stwory które giną od kul czy kija basebollowego za łatwo i szybko się je niszczy, zamiast na jakość czy pomysłowość walki z przeciwnikiem postawiono na ilość w tym przypadku
- flag superzolnierz najlepszy z najlepszych, ciagle w opalach i trzeba go ratowac
-bohaterowie nie odnoszą zadnych ran w walce, idą jak na spacerek, ogólnie film jak dla mnie miał za lekki klimat, przy takim temacie liczyłam na coś mroczniejszego, brutalniejszego, bardziej kontrowersyjnego i bardziej dramatycznego
- człowiek bumerang, może źle zrozumialam cos bo wg tego co widzialam on byl zlodziejem robil rozboje i kradzieze, a ma być jednym z najgrożniejszych przestępców ever, no wiec z takim dorobkiem mi nie pasowal na superzloczyncę
-momentami kiepski montaż
plusy:
-przyzwoita gra aktorska, do wykonania aktorów nic nie mam,
-dużo akcji nie ma dluzyzn
-muzyka
-humor i wstawki komediowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones