PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Kolejny dowód na znikomą wartość "rankingów" filmwebowskich - w nowym rankingu "Najlepsze role żeńskie", według ocen użytkowników, pierwsze miejsce zajmuje Margot Robbie za "Legion Samobójców"... To nawet nie jest śmieszne, to jest żenujące. Ja rozumiem, że ten film jest na czasie, ale była wilczyca z Wall Street i najlepsza żeńska rola wszech czasów to pojęcia bardziej odległe niż Ziemia i Słońce.

kacper990

Dodam jeszcze to http://www.filmweb.pl/rankings/roles/film/actors/male#rank_1 :) mi to pasuje każdy ocenia według własnego gustu.

wort801

Ten wybór jeszcze jestem w stanie znieść (choć mógłbym wymienić ze 20 lepszych ról), ale z tą Robbie to naprawdę Gruba Przesada.

ocenił(a) film na 6
wort801

Nie widzę w tym nic dziwnego. Ledger był fenomenalny ;)

Ryloth

Dla mnie też był genialny :) ale dziwne jest to że aktorzy grający Jokera i Harley są najlepsi :)

ocenił(a) film na 6
wort801

Kwestia popularności, tylko że Ledger za tę rolę dostał Oscara, a Margot Robbie raczej nie uzyska nawet nominacji, ale kto tam wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones