PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Tragiczne recenzje.

użytkownik usunięty

Wygląda na to, że WB wciąż nie potrafi robić solidnych filmów superhero.
Oto fragment jednej z recenzji.
"If you liked the scene in Batman v Superman where Bruce Wayne watched YouTube videos about the future members of the Justice League, you'll love Suicide Squad."

ocenił(a) film na 6

To dopiero początek, może jeszcze się noty rozkręca, może... może...
Ech, trochę entuzjazm opadł.

ocenił(a) film na 10
laxman

Tak, rozkręcą się. Pewnie się skończy na 10% i wszyscy psychofani Marvela złapią się za ręcę i będą wspólnie śpiewać Kumbaya i tańczyć dookoła ogniska.

Te wszystkie rankingi to ostatnio po prostu jakaś żenada.

oscilek

Niestety, słabe recenzje nie nastrajają optymistycznie. A cieszyć się z nieszczęścia DC i WB mogą się tylko idioci. Lepiej, żeby Marvel miał konkurencje niż żebyśmy oglądali tylko filmy z superbohaterami tylko w jednym klimacie Marvela.

ocenił(a) film na 6
_Zero_

Niepotrzebnie wpadli w panikę po złym odbiorze BvS i
na szybko kręcili nowe sceny oraz montowali film od nowa.
Sytuacja powtarza się, bo Snyder też na szybko ciął swój film.
http://naekranie.pl/aktualnosci/legion-samobojcow-wychodza-na-jaw-szokujace-kuli sy-produkcji-filmu-1041882

ocenił(a) film na 5

Narazie Metacritic ma ocenę wyższą niż BvS, a RT idzie cały czas lekko do góry. Mam nadzieję że będzie lepiej. :/

Bida z nędzą w tym roku w kinach. Na szczęście przyszły zapowiada się lepiej.

obleh

A co ma być w przyszłym?
(to nie jest złośliwe pytanie, jakby co!)

Seevis

To tylko niektóre rarytasy: "Obcy: Przymierze", "Untitled Neill Blomkamp Alien Project", "Gwiezdne wojny 8", "Dunkirk", "Ghost in the shell", "Mroczna wieża" + w styczniu 2018 "Łowca androidów 2".

obleh

Jeszcze w 2017 obejrzymy: "Piraci z Karaibów 5", "Strażnicy galaktyki 2", "Szybcy i wściekli 8", "Kong - Wyspa czaszki", "Transformers: Last knight", "World War Z 2", "Wojna o Planetę małp".

ocenił(a) film na 6
obleh

Transformers mogłeś sobie darować bo ten film będzie miał jeszcze gorsze recenzje niż Suicide Squad xD

maladzonaga

Zgadza się. W tej drugiej odpowiedzi zamieściłem słabsze propozycje.

ocenił(a) film na 6
obleh

No co do Strażników to się nie zgodze że słabsza propozycja. Wojna o Planetę Małp też może być ciekawa.

ocenił(a) film na 5
obleh

Rzeczywiście - Szybcy i wściekli to wprost synonim dobrego kina!
/sarcasm

ocenił(a) film na 6
obleh

Ten film "Untitled Neill Blomkamp Alien Project" przecież nie wyjdzie w 2017 roku.
LOL

returner

IMDB podaje 2017, a opierałem się na nich.

ocenił(a) film na 6
obleh

Film wstrzymany z powodu "Obcy: Przymierze".
Ale może powstanie w 2018/2019 i pewnie wiesz, że to będzie alternatywny sequel 2 części Obcego i anulujący wydarzenia z 3 i 4 części Obcego.

obleh

i jeszcze "Spider-man: Homecoming" :)

Imitation

Jeszszcze Thor Ragnarok i Wolverine 3. No i Wonder Woman.

LordVader345

no i jeszcze Wiedźmin!

ocenił(a) film na 5
obleh

Łowcę Androidów uwielbiam, ale coś czuję, że dwójka to będzie kaszana jak Prometeusz. Jeszcze ten Gosling :/ Szczerze powiedziawszy nie lubię go po prostu, byłbym na pewno lepiej nastawiony gdyby w roli głównej był np. Leo. No ale to tylko część problemu. Wątpię aby uchwycili ten sam klimat, dowalą pewno CGI, głupią fabułę i kupę bezmyślnej akcji.

ocenił(a) film na 6
obleh

Po TFA to na Gwiezdne Wojny 8 lepiej się zbytnio nie napalać.

Ja w przyszłym roku najbardziej czekam na Justice League, Ragnarok i Strażników 2.

Ryloth

Najbardziej liczę na "Dunkirk", i "Ghost in the shell". Potem na "Obcy: Przymierze" i "Łowcę androidów 2", ale to z sentymentu, bo nie mają szans z oryginałami.

ocenił(a) film na 6
obleh

Dunkirk też zapowiada się nieźle. Ghost in the Shell to była kreskówka jakaś, więc może fabularnie będzie całkiem dobrze. Obcy ani Łowca mnie interesują, bo i oryginałami się nie zachwycałem.

Ciekawe też, jak wypadną nowe "Transformers". Ja nie ulegam powszechnemu hejtowaniu, widzę wady tej serii, ale mimo wszystko ją lubię :)

Ryloth

Czarnym koniem zdaje się być w 2017 "Mroczna wieża". Albo zapoczątkuje to coś fajnego, albo będzie klapa.

ocenił(a) film na 6
obleh

Nie znoszę horrorów, także na pewno ich nie obejrzę.

Ryloth

To nie horror. To western-fantasy. King nie tylko tym się zajmuje.

ocenił(a) film na 6
obleh

Na filmwebie jest zaklasyfikowanie jako horror, także ;)

użytkownik usunięty
Seevis

+ The Death and Life of John F. Donovan; trzeci Wolverine; The Favourite; Hostiles; Valerian i miasto tysiąca planet; Live by Night; Pierwszy śnieg; Okja; Mute (niepotwierdzone); Suburbicon; nowy film Aronofsky'ego; Annihilation; Weightless

użytkownik usunięty
obleh

Najciekawsze filmy zwykle pojawiają się później w drugiej połowie roku. Moim zdaniem jest jeszcze na co czekać.
Billy Lynn's Long Halftime Walk; Nocturnal Animals; Gold; Paterson; Hacksaw Ridge; To tylko koniec świata; Milczenie Boga; Arrival; Voyage of Time; La La Land

Oby coś pojawiło się w końcu godnego zapamiętania. Chyba nie widziałem w tym roku filmu, który chciałbym kiedyś obejrzeć drugi raz.

obleh

Ja w tym roku czekam już tylko na Rogue One, Assassin's Creed, Hacksaw Ridge i ewentualnie Fantastic Beasts ;)

Imitation

Ale Assassyn u nas jest na początku 2017 :}

LordVader345

Ja mieszkam w UK :D

Imitation

To przepraszam, mój błąd :P

obleh

W sumie zapowiada się lepiej :P

ocenił(a) film na 8

Super ! Bardzo lubię tą scenę :) Ale zaraz.. jaki YouTube?

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=Sp-XMNm12UM

użytkownik usunięty

Przedszkole. Ja się potem dziwie, że takie anty szaleją w komentarzach. Czerpią wzorce z góry,

Prawda jest taka, że gdyby nie ogromny sukces filmów Marvela, to DC w ogóle nie próbowałoby stworzyć swojego uniwersum.

ocenił(a) film na 5

Teraz nawet jeśli ten film okaże się moim ulubionym filmem w historii nie polubię jego twórcy.

ocenił(a) film na 6

No to już się nie dziwię czemu niektórzy fani komiksów toczą jakieś wojenki jak małe dzieci Marvel vs DC.

Tak właściwie Bruce nie oglądał tych filmików. Co za niekompetentne recenzje. :D

ocenił(a) film na 4

Czyżby kolejny gniot na miarę Batman vs Superman :/

ocenił(a) film na 4

Jak na kogoś, kogo nie obchodzą opinie krytyków, entuzjastycznie reagujesz na każde choćby pierdnięcie na stronach typu rotten

użytkownik usunięty
katedra

Podaj cytat gdzie mówię, że mnie nie obchodzą.

ocenił(a) film na 4

Nie uda mi się, gdyż dostęp do wypowiedzi jest zablokowany. Szach!

użytkownik usunięty
katedra

Dlaczego kłamiesz ?

ocenił(a) film na 4

Nie kłamię. Spróbuje wejść w czyjekolwiek wypowiedzi - nie zrobisz tego

użytkownik usunięty
katedra

Kłamiesz.

ocenił(a) film na 4

Głupiutki z ciebie gimbusek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones