PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 115
ocen
6,1 10 1 235115
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Trailer w wersji HD

ocenił(a) film na 6

https://www.youtube.com/watch?v=PLLQK9la6Go

RollOut

Według mnie to otrzyma R a nie Pg-13. W sumie to dobrze

ocenił(a) film na 4
LordVader345

W życiu to nie otrzyma R, bo to byłoby finansowe samobójstwo. Z PG-13 film będzie w stanie zarobić 1,5 lub 2 razy więcej niż z R, a przecież o to głównie chodzi wytwórni. O pieniądze. Sam Joker jest w stanie przyciągnąć tłumy, niezależnie od tego czy film będzie dobry czy nie. Nowy Mad Max, który zebrał piorunujące recenzje i praktycznie każdemu się ten film podoba nie przekroczył wciąż 400 mln, a patrząc na obecne standardy, gdzie nawet Szybcy i Wściekli czy Jurassic World są w stanie wyciągnąć 1,5 mld to można dojść do prostego wniosku, że wysokobudżetowych filmów z R nie opłaca się robić.

RollOut

Harley jest meeega :)

ocenił(a) film na 6
mmaakkss

To prawda :D Wygląda lepiej niż w grach Arkham :3

Thranduil231

Chwała twórcom, jakby film robiono u nas to wyglądałaby tak :

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/60/Otakon_2012_082.JPG

:D

ocenił(a) film na 6
mmaakkss

;__________; Nieeeeee!!!

RollOut

Czy tylko mnie martwi wysunięcie Harley przed szereg? Nie to że jej nie lubię, ale nigdy nie uważałem jej za jakąś NAPRAWDĘ fajną postać. Jednak reszta świata ma chyba inne zdanie... Jej rola w serii "Arkham" (grywalna postać w trzeciej części), dołączenie jej do "Injustice" (jedna z kilku zbędnych postaci, moim zdaniem)...

Wiem, że Harley jest popularna, ale staje się moim zdaniem... Zbyt popularna.

Zawsze uważałem, że w filmach opowiadających o drużynie nie powinno się nikogo wyróżniać. Działo się tak np. z Iron Man'em w "Avengers", albo Raphael'em w "TMNT".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones