PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 305
ocen
6,1 10 1 235305
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

To będzie Joker nieco inny niż poprzednie. Będzie psychopatą. Mimo, że nie znam się na historii tych filmów, bo... Prawda, nie oglądałam żadnego, to uważam, że Jared zagra tę rolę perfekcyjnie. Obrejrzałam zwiastuny, teorie, coś tam przeczytałam... Trochę tam wiem. Pewnie się spytasz... Czemu interesuję się tym filmem? Bo po prostu Jared jest wokalistą mojego ulubionego zespołu. Korzystam z okazji. Pewnie, idąc na ten film do kin zobaczycie wiele osób chodzących w ubraniach i akcesoriach z "trójkątem z poprzeczką", czyli triadą, czyli jednym i najpopularniejszym znakiem zespołu. Są to Echeloni i oni chcą też zobaczyć Jareda na wielkim ekranie, a nie na scenie podczas koncertu. Do czego zmierzam? Chcę powiedzieć, że jeśli będziecie mieli skargi odnośnie Jokera to wiedzcie ze Jared nieustannie koncertuje, a jednocześnie przygotowywuje sie do wszelkich ról. Jednsak wiem, że będzie perfekcyjnie, jak w innych filmach. Jeszcze spytam. Wie ktoś coś od ilu lat będzie film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones