PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 318
ocen
6,1 10 1 235318
4,0 40
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Zawód

ocenił(a) film na 5

Jak w tytule, ten film to jeden wielki zawód. Oczekiwałam znacznie więcej, scen z Jokerem było tyle co kot napłakał, prawie wszystkie wycięli, a większość bohaterów przedstawili na po łebkach. Nie da się jednak ukryć, że najbardziej poznaliśmy trzech z dziewięciu "samobójców". Myślę, że Deadshota i Harley Quinn przedstawili nam najlepiej, później Ricka i El Diablo, a reszta... była bo była, ot co. Największy zawód to jednak Boomerang i Joker. Żałuję, że tak wiele oczekiwałam od obu panów. Joker nie był jednym z członków "Legionu", ale mimo wszystko to "legendarny" antagonista więc każdy oczekiwał czegoś więcej...tak myślę. Jak dla mnie pojawiał się tylko po to by okazać jakim szalonym amantem jest, albo się śmiać, daleko mu do poprzednich Jokerów... Zresztą ta cała gra nie była warta świeczki, ot co.


Zapowiadają drugą część, ale myślę, że to nie będzie coś na co wybiorę się do kina. Jeszcze nigdy na filmie w kinie nie pomyślałam sobie "chce stąd wyjść" po pierwszych piętnastu minutach. Naprawdę niemiła niespodzianka :(

ocenił(a) film na 8
Lila452

Joker nie musiał być w tym filmie w ogóle i tak dużo miał scen według mnie. Widzisz, dla mnie nie musieli ich w ogóle przedstawiać bo ja te postacie już od dawna znam dobrze. Rick nie jest w drużynie. Jokera pewnie więcej będzie w solowym filmie o Batmanie. Film spełnił moje oczekiwania i czekam na kontynuację. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones