PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725309}

Lekcja

Urok
6,8 573
oceny
6,8 10 1 573
5,6 5
ocen krytyków
Lekcja
powrót do forum filmu Lekcja

Świetne kino

ocenił(a) film na 9

To wyjątkowo przenikliwy film utkany z drobnych, pozornie błahych zdarzeń.
To film o osobie posiadającej zdecydowanie zasady, a której świat powoli się wali. Okazuje się, że ktoś taki ma ciężko we współczesnym świecie i co rusz napotyka na zdarzenia, które stawiają go przed kolejnymi wyborami. To też film o bezwzględności współczesnego świata.
Bohaterka filmu próbując wybrnąć z sytuacji beznadziejnej, niezawinionej przez siebie wpada w sidła świata którym rządzi bezwzględność i pieniądz. Wprawdzie próbuje się nie poddawać i na swój sposób ratować świat wartości w których została wychowana, ale i tak jest na straconej pozycji. Zmuszona musi wejść na ścieżkę występku zaprzeczając wszystkiemu co miało dla niej znaczenie.
Bardzo dobrze zrobiony i wartościowy film.

ocenił(a) film na 8
pessoaa

Wiesz co jest najgorsze??? że tak nie wiele osób będzie miało okazję lub chęć zobaczyć ten film...a szkoda bo to jeden z lepszych europejskich obrazów 2014 roku....

ocenił(a) film na 9
arti_krk

Chyba masz rację, choć chciałbym się mylić.
No bo kto zaryzykuje pójście na film bułgarski rozpowszechniany tylko w sieci kin studyjnych? Mało jest takich osób, a film ze względu na swój temat zasługuje na szersze zainteresowanie.

ocenił(a) film na 7
pessoaa

Są osoby, które właśnie szukają takich filmów w kinach studyjnych - i dobrze, kto woli superprodukcje, niech na nie chodzi, ale ja nie żałuję, że zobaczyłam ten film. Jeden z takich, które zostają w pamięci.

ocenił(a) film na 8
pessoaa

idę dziś do kina, wybrałam ten właśnie film ale przyznam szczerze że zwiastun nie zachęca... zobaczymy jakie wrażenia będą po :)

ocenił(a) film na 9
hiss

nie powinieneś być zawiedziony.

ocenił(a) film na 8
pessoaa

nie byłam zawiedziona :) generalnie... mam parę zastrzeżeń ale to zdecydowanie moje kino!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones