PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439584}

Lektor

The Reader
7,8 205 992
oceny
7,8 10 1 205992
6,8 27
ocen krytyków
Lektor
powrót do forum filmu Lektor

Jak to możliwe, ze bedac analfabeta ludzie w sądzie tego nie zauważyli? Przecież napewno powinni wymagać od niej jakiś podpisów, poza tym będąc kontrolerkom biletów też chyba powinna coś tam umieć rozczytać, chociaż możliwe ze bilety były bardziej obrazkowe.

Pomijając ta dziwna niespójność, która jakby nie było jest istota całego filmu, to uważam ten film za naprawdę dobry i w sumie wzruszający. Kate zagrla tam wg mnie świetnie, i wątpię aby nicol Kidman zagrała lepiej,l. Kate wypadła w tym filmie znacznie lepiej niż np. W Tutanicu. W sumie początkowo nie poznałem jej a znałem ją tylko z Titanica. Aktor co gra młodego chłopca także poradzil sobie z rola, chociaż akurat ta rolę mógł zagrać każdy inny, w sensie zagrał to poprawnie ale w stosunku do Kate to srednio. Jednak ta kobieta ma to coś, kompletnie jej nie docelnialem po Titanicu, teraz mam ochotę nadrobić jej filmografię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones